Лікувальні властивості петрушки!

Рослина, яку можна без особливих зусиль виростити у своєму саду, має дивовижні лікарськими властивості.Мова йде про настільки звичну для нашого раціону харчування петрушку.

 
Петрушка – це не просто зелень для салату або декорації страв. У цій рослині часто міститься більше живильних речовин, ніж в стравах, які воно прикрашає. Петрушка більш багата залізом, ніж більшість інших зелених листових овочів, а вітамінів А і В у ній більше, ніж вітаміну С в цитрусових.
Петрушка володіє проносними, сечогінними та спазмолітичними властивостями. Вона допомагає організму позбавлятися від токсинів і надлишку слизу, а також допомагає від метеоризму. Здавна петрушку використовували для виведення каменів з нирок. Це рослина здатна боротися з водянкою, каменями в жовчному міхурі, поперековими болями, жовтяницею, гепатитом, а також укусами комах.Петрушка корисна при профілактиці раку.
 
Сік петрушки є відмінним тонізуючим засобом для кровоносних судин. Він перешкоджає утворенню газів, а його насіння стимулюють приплив крові до області матки і таза. Сік петрушки володіє жарознижуючими властивостями і допомагає загоювати рани.
 
Щоб зробити чай з петрушки, заваріть одну чайну ложку сушеної петрушки в склянці води. Кількість свіжої петрушки на стакан чаю має бути вдвічі більшим.Також, можна використовувати настойку з кореня петрушки як сечогінний засіб.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: