Лікування бородавок народними засобами.

Вірус папіломи – цей вірус здатний знаходитися в організмі людини протягом десятків років, але на грунті зниження імунітету він може прокинутися. Після чого, у людини , (частіше у жінок) з’являються неприємні у вигляд новоутворення.   Так само, цю напасть можуть спровокувати стреси, використання гормональних препаратів (тривалий період), вірусні захворювання як: грип.

Бородавки, мають різні види і форми, ступінь лікування так само, різна. Види: плоска або юнацька, звичайна, стареча, підошовні, статеві, загострена (зустрічається частіше). Як правило, будь-яке пошкодження наросту – небезпечно, є ймовірність проникнення вірусів. До того ж, дане захворювання легко передається іншій людині, при використанні предметів особистої гігієни. Багато людей просто соромляться звертатися до фахівця, щоб позбавиться від усіх цих неприємностей.

 На щастя часто трапляється так, що бородавки самі зникають (не завжди), щоб прискорити процес одужання, існують нескладні, але дієві засоби.   

1. Слід взяти невеликий шматочок сирого м’яса, прикласти на деякий час до бородавки, потім, м’ясо прикопати в землі (м’ясо згниє, бородавка зникне разом з ним). 

2. Свіжу, молоду картоплину, розрізати на 2 частини. Прикласти половинку до бородавки на деякий час. Виконувати 2 – 3 рази на день.

3. Так само, позбутися бородавки допоможе горобина. Зробіть з ягід кашку, прикладіть на область бородавки, зафіксуйте бинтом.

4. Ще більш дієвий засіб – це сік ріпчастої цибулі. Слід прикладати у вигляді компресу на ніч.

5. Ще один ефективний засіб із попелом. Отримати його просто, потрібно взяти сірники, обломити сірчані голівки і спалити. В отриманий попел слід додати трохи води, перемішати до отримання густої консистенції. Накладати на бородавки заклеїти медичним пластиром. Звичайно, з даною недугою борються і лікарі, за допомогою спеціальних апаратів, це – випалювання. Але, лікування народними засобами не менш ефективні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: