Похід до ЛОРа, рентген носових пазух, аналізи зіву і носа: діагноз – гайморит. Купа ліків, але толку мало.
 
Що тільки не робив! І ось одна знайома бабуся порадила просту річ. Я навіть не повірили! Отже, лікування гаймориту народними засобами.
 
Ось і сам рецепт. Беремо плоди звичайного кінського каштана, які на вулиці у нас ростуть, коричневі такі, блискучі. З ядра плоду вирізаємо свічку максимально можливої довжини. Товщиною або діаметром 4-5 мм, щоб влізла в ніздрю. За товстий кінець зачіпляються булавочку або скрепочку, щоб можна було потім витягнути. Цю свічку вставляємо в одну ніздрю на максимальну глибину. І запасаємося декількома носовими хустками або паперовими рушниками.
 
Спочатку в носовому каналі буде трохи щипати, а потім з порожньої ніздрі рікою потечуть соплі. Тільки встигай хустки міняти, штук п’ять- шість. Голову при цьому потрібно нахиляти трохи вперед. Коли потік жовто-зелених соплей припиниться, потрібно акуратно за шпильку витягнути свічку і викинути. Наступного дня каштанову свічку вставляють в інший носовий прохід. І так 4-5 разів в кожну ніздрю. Можна робити вранці в одну, а ввечері в іншу.
 
Гайморит проходить гарантовано. Тому запасайтеся плодами звичайних каштанів. Якщо потрібно лікувати гайморит взимку, то засохлі каштани заливають водою на ніч і вони розбухають.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.