У холодну пору року дуже легко підхопити вірусну або мікробну інфекцію. І якщо ви відчули, що починаєте хворіти – в горлі дере і стає важко ковтати, терміново прийміть заходи, щоб хвороба не поклала вас у постіль надовго.
 
Прийом антибіотиків відмінно подіють на мікробну інфекцію, але якщо ваше нездужання має вірусне походження, від антибіотиків буде мало толку. Між тим, є перевірені народні засоби , які вам допоможуть у самий найближчий час.
 
Як вилікувати горло народними засобами?
 
Приготуйте полоскання для хворого горла. Це дуже просто, вам знадобиться одна чайна ложка солі на склянку теплої води. Соляний розчин зніме пухлини і неприємні відчуття в горлі, застосування цього методу буде мати відмінний результат, якщо ви будете повторювати його щогодини. Можна чергувати соляний розчин з содовим в тій же пропорції – 1 чайна ложка питної соди на склянку теплої води.
 
Можна перемогти біль в горлі за допомогою зеленого чаю, цей сильний антиоксидант допоможе вам вбити інфекцію, не дозволяючи проходити реакцій в клітинах, що викликають хворобу. Зелений чай вб’є і ті мікроби, які викликають хворобливі відчуття. Для посилення ефекту лікування користуйтеся теплим чаєм. 
 
Добре допомагає лікувати хворе горло чай з чебрецю. Чебрець або богородська трава дуже потужний антисептик, він проведе дезінфекцію і знищить бактерії. Заварюють чай з чебрецю, виходячи зі звичайних пропорцій – 1 ч.л. на склянку окропу.
 
Ці прості, але досить ефективні заходи допоможуть вам швидко вилікувати хворе горло, не вживаючи сильнодіючих засобів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.