Лікування морською сіллю.

Морська сіль – надзвичайно унікальний природний очищувач. Навіть у наші дні, коли моря піддаються неймовірним забрудненням, вони очищаються набагато швидше прісних водойм. Це відбувається саме завдяки солі, яка в них міститься.

За часів воєн, коли відчувався гострий дефіцит в лікарських засобах, рани солдат перев’язували пов’язками зі слабким розчином морської солі, який дезінфікував і виводив токсини. Також подібними сольовими пов’язками можна лікувати фурункули, нариви та інші гнійничкові захворювання.

Також морську сіль варто включити в раціон тим, хто вкрай потребує підвищення імунітету і врегулюванні кров’яного тиску. До того ж, як бонус значно поліпшується робота кишечника і, звичайно ж, щитовидної залози.

Розчин морської солі також чудово допомагає при сильному нежиті, синуситі і навіть гаймориті. І ще наші бабусі лікували кухонною сіллю з йодом хворе горло. У наш час чиста морська сіль допоможе набагато швидше завдяки природному йоду, який міститься в її складі. Подібні процедури начисто знищують всі віруси і шкідливі мікроби. Такий засіб часто набагато ефективніше і, звичайно ж, дешевше розрекламованих аптечних сиропів.

При сильному головному болі, охолоджена і пересипана в мішечок сіль, що накладається на область тімені, допоможе приблизно за 15 хвилин. Точно так само допоможе і шматочок тканини, змочений в холодному сольовому розчині, накладений на лоб і скроні. Головний біль зменшується завдяки звуженню кровоносних судин і загальному охолодженню кровотоку в голові.

При ангінах і бронхітах морську сіль слід навпаки, нагрівати, і упереміш з перцем засипати в шкарпетки (аналогічну процедуру при більш легких застудах зазвичай проробляють з гірчицею). Тепла сіль в мішечку накладається на носові пазухи при гаймориті, синуситі або гострому риніті.

Остеохондроз також можна вилікувати за допомогою морської солі. Для цього слід змішати 1 кг солі, 2 ст. л. гірчиці, 1/4 склянки гарячої води і деяка кількість висівок для рівномірної консистенції. Суміш наноситься на область, пошкоджену остеохондрозом, накривають клейонкою, потім ковдрою і тримають до охолодження.

Також полоскання сольовим розчином, через брак інших знеболюючих засобів, допомагають при зубному болі, карієсі, флюсі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: