Ліки від осені: книги для боротьби з сезонною нудьгою

Осінь – ідеальний час для читання. І тому, щоб ви не занудьгували дощовими днями, ми вирішили створити добірку книг, котрі допоможуть подолати сезонну хандру:

Ліки від осені: книги для боротьби з сезонною нудьгоюЗатишна книг для холодних вечорів «Нестерпна легкість буття» сучасного письменника Мілана Кундера змусить вас замислитись над власним життям. Головний герой Томаш доволі успішний хірург, але згодом стає звичайним мийником вікон. Він кохає свою дружину, але при цьому не може зраджувати їй з іншими жінками, виправдовуючи себе тим, що кохання буває різне, як тілесне так і душевне. Через такий погляд на життя свого чоловіка, дружина почувається нещасною впродовж усього шлюбу. Після вторгнення російських війсь до Праги Томаш та Тереза емігрують до Цюриха. Дружина в новому місті мріє про інше життя без страждань та суму. Але Тереза ще не повністю розуміє, що життя доволі легке, але в цьому і його складність.
Ліки від осені: книги для боротьби з сезонною нудьгою«Шоколад» Джоанни Гаррісон – книга від якої будь кому стане тепло на душі. Під час карнавалу до французького містечку прибувають Роше та її маленька донька Анук. Роше вирішує відкрити цукерню, але місцевому священнику це не до вподоби. Тому всіх парафіян він ставить перед складним вибором – або шоколад або церква. Смачні солодощі стають центром драматичних подій, але добрі наміри і щире серце завжди може владнати непорозуміння та труднощі.
Ліки від осені: книги для боротьби з сезонною нудьгоюКнига від осінньої депресії «Найважливіше – наприкінці» Галини Вдовиченко розкриє історію про розчарування та перемир’я, втрати і надію, які пережили чоловік та дружина. Вони прожили разом тридцять п’ять років, пройшовши через безліч труднощів та негод. У них вже дорослі діти і кожен із подружжя починає замислюватись над тим чи варто жити далі разом. Вони згадують речі котрі їх єднати разом та прикрі ситуації, від яких хотіли давно розлучитись. Цей роман про те, як бути уважним один до одного і цінувати життя.
Ліки від осені: книги для боротьби з сезонною нудьгоюКнига про справжній осінній настрій «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Логан занурить вас у життя жінки котра після трагічної смерті чоловіка та єдиної доньки втрачає сенс до життя. Не зважаючи на таку втрату вона намагається жити далі. Жінка починає по новому дивитись на своє життя, по іншому відчуває людей та намагається знову кохати. Цей роман про віру в себе, самотність та надію, яка завжди жевріє у середині кожного з нас.
Ліки від осені: книги для боротьби з сезонною нудьгоюЗарубіжна книга українською мовою «Магічний рецепт для Лоїс» від Робіна Слоуна розкриє життя програмістки Кері, яка живе у недалекому майбутні. У неї завжди брак коштів, вона кепсько харчується та створює роботів для різних цілей. Дівчина починає замовляти їжу в одному доволі незвичному ресторані. Їй подобаються страви, які готують власники закладу. Але через труднощі з візою, керівникам ресторану доводиться зачинити його та полишити країну. На останок вони дарують Лоїс рецепт таємної закваски для хліба. Сама не вірячи в це, дівчина починає захоплюватись кулінарією, через що її життя карколомно змінюється.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: