Спочатку Лувр був королівським палацом, а з кінця18 століття стає громадським музеєм, зараз же Лувр один з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв світу.

 
У Луврі налічується близько 35000 експонатів, які розмістилися на три крила колишнього палацу. Музей має велику колекцію від античності до середини 19 століття. Не мала частина колекції складається з європейських картин і скульптур. Інші зали містять предмети римського,єгипетського, грецького і східного мистецтва. Існує також розділ з”предметів мистецтва”, де відображаються такі об’єкти, як годинник,меблі, порцеляна і гобелени.
Колекція музею Лувра почала своє створення в 16столітті королем Франциском I. Один з творів мистецтва, який він купив була знаменита Мона Ліза. Неухильно колекція росла завдяки збору пожертвувань і покупки царів. У 1793 році під час Французької революції, приватні колекції королівської знаті були відкриті для громадськості. В якості головного входу в музей служить скляна піраміда, побудована в 1989 році відомий американський архітектор І. М. Пей.
 
Лувр безумовно являє собою центр світового мистецтва і є обов’язковим для відвідування будь-якої людини, що цікавиться мистецтвом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.