Малґожата-Кароліна Пекарська книги

Становлення молоді самостійними повноцінними членами соціуму — завжди непростий період для їх близького оточення: батьки та старші родичі шукають спільну мову, намагаються приймати компромісні рішення, бути терплячими, ненавʼязливими, прогресивними й максимально відповідати вимогам про ідеальних батьків. Від вчителів робота зі старшокласниками теж вимагає певних зусиль, терпіння, готовності стати другом, порадником або навпаки не займати підлітків та поважати їхнє прагнення відсторонитися й усамітнитися.

У моменти, коли дівчата або юнаки соромляться розмовляти з дорослими на окремі теми, віднайти корисну інформацію, влучні думки й мудрі настанови воно може з літератури. Писати твори для підліткового читання — не найпростіше завдання, проте одна зі сучасних польських письменниць пані Малґожата-Кароліна Пекарська впоралася з цим завданням на всі 100%, що підтверджують численні позитивні відгуки книголюбів як з її рідної країни, так і з-поміж українських читачів.

Цікаві історії про героїв, схожих на нас

Видавничий дім «Школа» видає твори Малґожати-Кароліни Пекарської вже багато років поспіль в перекладі українською:

  1. Клас пані Чайки — історія про польських гімназистів, які впродовж навчальних буднів не лише здобувають нові знання з різних шкільних предметів, а й опановують мистецтво справжньої дружби й першого кохання, намагаються порозумітися зі вчителями та батьками, допомагають один одному й разом переживають різні негаразди і долають труднощі.

  2. Лотерея Малґожата-Кароліна Пекарська — продовження описуватиме нові клопоти школярів, які подорослішають та відчинять двері у великий дорослий світ, де повсякчас потрібно робити вибір, часто доленосний і такий, результати якого вже неможливо буде змінити. Книга Лотерея Малґожата-Кароліна Пекарська знову порушуватиме не самі лише буденні шкільні проблеми, але й вічні теми: любов і зрада, дружба, вірність, взаємодопомога, амбіції та дорослі погляди на життя.

  3. Чи не найочікуванішою стала третя частина Право на дорослість — остання книга про улюблених героїв, де Каміла, Малгося, Мацек та інші подають документи на навчання, схвильовано вишукують свої прізвища серед зарахованих до навчальних закладів, цікавляться, які спеціалізації вибрали їхні друзі, звикають до студентських буднів та життя в гуртожитках і вигадують нові розваги.

Право на дорослість Малґожата-Кароліна Пекарська

Взяти книгу до рук та прочитати в ній про подібні до своїх переживання — часом цей метод може стати дієвими ліками для подолання депресії, самореалізації, налагодження стосунків з однолітками, пошуку себе у великому світі.

Малґожата-Кароліна Пекарська книги: замовляйте їх на сайті Видавничого дому «Школа» за вигідними цінами з безкоштовною доставкою в межах України від 300 гривень. Також ви можете стати учасниками накопичувальної системи лояльності для постійних користувачів. Або шукайте видання у своєму місті в книгарнях та у офіційних представників видавництва.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: