Медичний туризм

Медичний туризм являє собою практику суміщення відпочинку і лікування за межами місця проживання. Ця практика дозволяє відкрити для себе нову країну, відвідати цікаві місця, надихнутися і з новими силами приступити до роботи. Ну і під час цього відпочинку можна отримати висококваліфіковану допомогу від передових фахівців Європи.

Такий медичний туризм стає все більш популярним з кількох причин:

1. Наявність медичної страховки, яка не покриває вартість лікування важких захворювань, які не включені за контрактом;

2. Відсутність висококваліфікованих фахівців на батьківщині;

3. Відсутність необхідного обладнання в клініках у власній країні.

Медичний туризм користується великим попитом в США, Західній Європі, Україні та Росії. Так країни, де практикується страхування кожної людини, медична страховка складає «безкоштовне» лікування тільки загальних захворювань. Вартість лікування перерахованих за контрактом хвороб досить низька.

Дійсно серйозні і складні захворювання вилікувати в своїй країні коштує, зазвичай, досить дорого. Якщо ж поїхати в провідні клініки Німеччини, Ізраїлю або Туреччині, то вартість лікування буде знижена в 10-ки разів. Плюс можливість після операції відволіктися на нові враження – завжди привертає до себе людей.

Ізраїль, Німеччина та Туреччина – три основні країни, в які здійснюються паломництва людей, охочих спіймати відразу двох зайців. Чому саме Туреччина, Німеччина чи Ізраїль? Лікування в цих містах – доступне і реальна можливість для тих, кому лікарі не змогли допомогти на Батьківщині.

Німеччина та Ізраїль давно вже зарекомендували себе як країни, які спеціалізуються на наданні високоякісних медичних послуг. У цих країнах уряд зробив ставку на розвиток медицини. Щорічно виділяються мільйони з загального доходу від ВВП на розвиток медичної галузі. Тому ці держави стали еталоном у лікуванні. Їх лікарі мають ліцензії, які дійсно отримують тільки фахівці високого рівня. Вони дорожать своєю роботою.

Лікування в Туреччині стало досить популярним зовсім недавно. Туреччина вирішила переймати досвід Німеччини та Ізраїлю і теж ставити на медицину. Так зараз клініки Анталії проходять європейську акредитацію, якою славляться клініки Німеччини та Ізраїлю. У ряді випадків ціни на лікування в Туреччині цілком порівнянні з нашими цінами.

В останні роки серед жінок все більше поширюється гінекологічні захворювання, які важко вилікувати на Батьківщині. Іноді для операції доводиться ставати на чергу і чекати місяцями. В Ізраїлі, Німеччині та Туреччині чекати доводиться куди менше. Якщо зробити запит, то фахівці клінік відповідять вам протягом тижня і проконсультують з найважливіших питань: вартості, якості і термінів.

Завжди хочеться, щоб усі ми були здорові. Ну а коли хвороба приходить непомітно, всі ми хочемо, щоб нам надали найкраще лікування. У такі моменти вже навіть не звертаєш уваги на вартість. Хочеться сказати, що варто жити, а не виживати. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: