Мертве море!

Мертве море – це одне з найпрекрасніших і унікальних місць нашої планети. Це єдиний водойма в світі, де вода з вмістом солі понад 33%, щільність води така, що тіло людини не може потонути, воно виштовхується водою. Для порівняння солоність води Середземного моря всього 4%,різниця як бачите величезна. Тому і вода, і грязі Мертвого моря володіють цілющими властивостями. Курорти Мертвого моря в основному лікувального характеру, націлені на лікування шкірних хвороб таких як псоріаз, головний курорт Мертвого моря це Ейн-Бокек. Розташований на узбережжі південної частини моря, тут багато сучасних готелів, торгові центри. Місця в готелях не дужед ешеві і їх кількість обмежена, тому багато бажаючи заощадити живуть в кібуцах в кількох кілометрів від узбережжя.

 
Якщо ви хочете поєднати корисне з лікувальним, на Мертвому морі багато красивих місць і пам’яток культури,найзнаменитіший з них це фортеця Масада. Ця фортеця осаджувалася римлянами і тепер вона є символом стійкості єврейського народу. Захисники фортеці зволіли смерть рабству.
 
Також варто відвідати оазис заповідник Ейн-Геді, тут з найдавніших часів тече непересихаюче джерело, вода якого живить струмок, який тече по ущелині, за легендою цар Давид ховався тут в одній з печер. Вхід в заповідник платний. Також можна здійснити сходження на гору Содом звідки відкривається красивий краєвид на околиці Мертвого моря.
 
Найвідоміша легенда пов’язана з цими місцями це легенда Содому і Гоморри, саме на берегах Мертвого моря розташовувалися ці міста, жителі яких розгнівали Бога своїми гріхами, ібули знищені разом зі своїми містами, за винятком праведника Лота і його сім’ї.До сих пір не підтверджено науково про існування цих міст, і правдивості самої легенди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: