Методи видалення волосся.

Немає такого виду депіляції, який буде всім підходити. Якщо раптом ви спробували якийсь із них, але залишились незадоволеними, не варто відмовлятися від шансу, показати всім свої гладкі ніжки. Дізнайся про інші можливості!
 
1. Електрична епіляція. За допомогою електричної машинки ти самостійно можеш видалити зайве волосся на тілі (як пінцетом). Переваги: електрична машинка видалить з ваших ніжок і зайві волоски, і їх коріння. Ноги будуть гладкими дуже довгий час. Через кілька днів не з’явиться щетина, яка колеться. Ви не будете робити часто епіляцію. Недоліки: багато хто скаржиться на біль. А багато хто – на дуже сильний біль. Особливо це стосується зони бікіні. Звичайно, сьогодні до машинок надають і подушечки з гелем, і крижані блоки для охолодження. Але чутливі дівчата не можуть довести процедуру до кінця. Самий основний негативний наслідок – це вростання волоска в шкіру. Цей недолік є не у всіх. Після процедури видалення волосся потрібно розтерти шкіру мочалкою, а потім змастити її засобом для ніг. Це дасть можливість не допускати почервонінь. Якщо ви страждаєте від варикозного розширення вен, у вас чутлива шкіра або ви вагітні, то таким варіантом епіляції вам користуватися не можна.
 
2. Віск. Дуже старий метод. Теж видаляє цибулини. Необхідно просто розігріти віск до встановленої температури і нанести його на відповідні місця на шкірі. Потім його притискають смужками. Після кожну з них видаляють різким ривком. Переваги: ​​гладкість зберігається близько місяця. Больові відчуття при видаленні смужок терпіти можна. Але це залежить від вашого больового порогу. Недоліки: довіряти процедуру потрібно хорошому фахівцю. Такий варіант епіляції вимагає вправності. Недостатньо підігрітий віск не допоможе нічим. А ось перегрітий віск може стати причиною опіку. Ні в якому разі не приводьте в порядок зону бікіні самостійно. Є ризик складнощів. Звернись в салон.
 
3. Крем, який розчиняє. Зараз є дуже багато кремів для цієї процедури, які знаходяться в тюбику. Необхідно нанести їх на відповідну ділянку, залишити на десять хвилин і прибрати крем лопаткою, яка додається до засобу. Переваги: ​​у складі крему багато активних компонентів. Вони видаляють волосся і корінь. Гладкість зберігається досить довгий час. І це не боляче. Недоліки: крем видаляє не всі волосся. Їх дуже багато залишається. Депіляцію доведеться весь час повторювати. Але і тоді результат досягнуто не буде відповідним.
 
4. Бритва. Поширений метод. Для видалення волосків необхідно придбати відмінну систему. Є одне правило: голити необхідно по росту волосся. Неодмінно змочи шкіру перед тим, як видаляти волоски. Переваги: ​​немає больових відчуттів. І знань спеціальних не треба. Сьогодні бритви мають захист від порізів. А шкіра після процедури дуже гладка. Цим методом ви можете скористатися в будь-який час. До способу немає протипоказань. Його можуть користуватися всі. Недоліки: не видаляє коріння. Волоски швидко виростають. Після гоління може виникнути почервоніння. Його можна прибрати за допомогою кремів. Підбирай засоби, виходячи з свого варіанту шкіри. Не користуйся першим, що взяла з полиці!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: