Міфи про натяжні стелі.

Натяжні стелі на ринку матеріалів вже складно назвати новинкою. Але, незважаючи на це, у замовників досі виникає безліч питань. Крім того, продавці дуже часто стикаються з різними домислами покупців, які докорінно відрізняються від правди. Ми виділили 5 головних міфів про натяжні стелі і про те, що з ними пов’язано, і постаралися їх розвінчати.
 
Висока ціна
 
Висока вартість – найпоширеніша помилка. У перший час після появи натяжних стель, це було дійсно так, але з часом ситуація змінилася. Сьогодні пропонуються полотна самих різних цінових категорій, не складе великих труднощів, наприклад, вибрати натяжні стелі за ціною досить низькою, при цьому обмеження у виборі буде практично не помітно. Можливо в невеликих містах вибір і сьогодні не надто великий, але можливість знайти і замовити будь-який товар через інтернет, стрімко зводить географічний фактор нанівець.
 
Шкідливість натяжного полотна
 
Основою цього міфу, є стереотип про те, що все, що виготовлено з ненатуральних матеріалів шкідливо. Для виготовлення плівкових стель застосовується плівка ПВХ, яка не виділяє шкідливих речовин, не здатна викликати алергію і абсолютно не вбирає запахи. Полотно з ПВХ антистатичне, завдяки чому до поверхні не прилипає пил, відповідно і кліщі, які в ній живуть.

Специфічний запах
 
Після установки стелі дійсно з’являється неприємний запах. Але якщо стеля виготовлена з якісних матеріалів, запах зникне протягом тижня. На підтвердження можна навести наступний факт. Багато фірм, що займаються виготовленням натяжних стель обіцяють замінити полотно, якщо запах не вивітриться через 2 тижні.
 
Полотно стелі легко пошкодити
 
Натяжні стелі виготовляються з дуже міцних матеріалів, завдяки чому 1 м? полотна витримує до 100 кг ваги або, наприклад, 100 л води. Нанести пошкодження тупими предметами: пробкою або м’ячем – завдання не з легких. Пошкодити стелю можна гострої річчю, але навіть у разі утворення подряпини або розрізу, фахівці допоможуть усунути його.
 
Білизна або первинний колір з часом змінюється
 
Логічно, що багато білих речей з часом жовтіють, а кольорові – вигорають, але це ніяк не відноситься до якісних натяжних стель. Такі зміни кольорів в першу чергу пов’язані з впливом ультрафіолету. Полотна не схильні до дії сонячних променів, завдяки ультрафіолетовому – стабілізатору, який наносять на їх лицьову сторону. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: