Сьогодні про дитячі підгузки, даруючі малюкові гарний настрій, здорову шкіру і міцний сон, не знає, мабуть, лише бездітний сліпоглухонімий капітан далекого плавання. Всі інші розуміють, що одноразові підгузники завдяки абсорбенту вбирають вологу, перетворюючи її в гель. Шкіра та одяг, таким чином, довгий час залишаються сухими.

Але лише мами знають, що насправді підгузники – кращий друг не дитини, а її самої. Адже використання одноразових помічників” дозволяє перетворити догляд за малюком в задоволення, а не героїчний труд, звільняючи час, витрачений на пранняпрасування пелюшок і повзунків. А вільний час мами –  багато спільних ігор мами і дитини, смачна вечеря, задоволений тато.

Однак у підгузників є затяті противники. Як правило, жінки старшого покоління, які придумують різні міфи, пов’язані з використанням даного засобу гігієни.

Усередині підгузників парниковий ефект

Парник – місце, де тепло і сиро. Огірки, наприклад, радіють таким умовами і ростуть з усиленою силою. А ось дитячій попці загрожує пелюшковий дерматит. Але одноразові підгузники не створюють подібного ефекту парника. Більш того, сама ідея їх створення базується на швидкому усмоктуванні рідини й утриманні її шляхом перетворення в гель. Таким чином, контакт “найсмачнішого місцямалюка з рідиною мінімальний, а значить, і роздратування не виникне. Крім того, сучасні виробники пропонують, так звані, дихаючі підгузники, виконані з пористих матеріалів і забезпечують вентиляцію”.

Підгузники – причина безпліддя у хлопчиків

Цей міф є одним з улюблених в нашій країні. Як стверджують його творці, одноразові підгузники утримують тепло, внаслідок чого температура тіла під підгузником вище нормальної. Останнє згубно впливає на яєчка, викликаючи безпліддя.

Почувши подібне, молода мама в першу чергу повинна згадати, що сперматозоїди, які відповідають за появу спадкоємців, розвиваються лише в підлітковому віці. Все, далі можна не думати про правдивість міфу. Навряд чи ви щиро вірите, що ваш син проносить підгузники до дітородного віку.

В кінці – кінців, включіть логіку: якою повинна бути температура, щоб “зіпсувати” сперматазоідов? Підвищення на 1-2 градуси, яке дає використання памперса в теплу пору року явно тут недостатньо.

Нарешті, настирливим творцям цього міфу можна порадити на дозвіллі поміркувати, а як же тоді вплив на горезвісну плодючість надягання на дитину пари-трійки колгот та брюк щоб уникнути обмороження? Температури адже в такому випадку явно не низькі?

Ті, хто носить підгузники, складніше привчаються до горщика

Процес привчання до горщика – суто виховний, що залежить від успішних дій батьків. Він може пройти дуже швидко, але і “розтягування” до 1,5 – 2 років є абсолютною нормою.

Зв’язки між “горшочною наукою” і підгузником не знайдені ні одним психологом або лікарем педіатром.

Для того, щоб підгузники завжди залишалися “другом“, дотримуйтесь нехитрих правил його використання. Не забувайте міняти його в міру необхідності. Працюючи з останніх сил”, він повільніше і в менших кількостях вбирає вологу і ось він – пелюшковий дерматит. Після кожного акту “по великому” підгузник повинен бути замінений на чистий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.