Мийка двигуна.

Чи часто автолюбитель заглядає під капот? Чи знає він, що двигуну теж потрібна гігієна?
 
Мийка двигуна необхідна тому, що :
 
1. Брудний двигун може перегрітися. Накопичитися бруд, на двигуні, погіршує охолодження. Більш того, в наслідок високої температури вона твердне і важче піддається видаленню. Виникла на двигуні кірка збільшує ймовірності перегріву двигуна.
 
2. Брудний двигун швидше виходить з ладу. Перегрів масла помітно знижує його в’язкість, що підвищує знос деталей двигуна. Бруд на щупі може просочиться в картер і буде причиною прискореного зносу деталей.

3. У брудному двигуні збільшується ризик виникнення пожежі. Масляні плями, які залишаються під капотом легко спалахують. Осіннє листя, що накопичується в воздухозаборниках пересихає і також може доставити неприємності. Вона забиває канали для стоку води з під капотного простору. Під час миття двигуна листя необхідно видалити.
 
4. Електропроводка не любити бруд. Замаслення може серйозно порушити роботу електрообладнання, аж до спалаху. Забиті канали водовідведення і, як наслідок, вода, шо накопичується може викликати коротке замикання.
 
5. Брудний двигун важче контролювати. Бруд приховує дефекти, які можуть привести до поломки. Начинаючий витік якоїсь рідини важче виявити в недомитом моторі.
 
6 . Морально – етична проблема. Перед продажем автомобіля обов’язково помийте двигун. Подумайте – яке враження про вас, як про господаря буде у потенційного покупця. Більш того, не всякий автомастер візьметься ремонтувати авто з брудним двигуном.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: