Існує повір’я – якщо мати при собі чарівну монету, то грошова удача ніколи тебе не покине. Віра в нерозмінну монету збереглася до наших днів. У селах і мегаполісах люди як і раніше бажають відшукати цей талісман багатства. Де ж взяти монету, яка приносить грошову удачу?

Завітний червінець

Нерозмінний рубель – найбільш популярний різновид грошових оберегів для залучення успіху і збільшення доходів.

Прийнято вважати, що найсильнішою магічною силою володіють радянські червінці, випущені в 1923 році. На цих монетах зображений чоловік – сіяч на тлі сходу сонця. Подібні гроші випускалися також в 1975, 1976, 1982 роках. Збіг це чи ні, але під час випуску «чарівних» монет в країні відзначався помітний економічний підйом. Тим, кому вдасться відшукати заповітний червонець, слід зберігати його в гаманці як талісман.

Але можна «зарядити» позитивної грошової енергією і звичайну монету. Для цього потрібно провести спеціальний обряд. Існують різні варіанти подібної « зарядки ».

Ритуал «зарядки»

Цей обряд слід проводити в період зростаючого Місяця. Потрібно запалити зелену свічку і по краплі залити її воском монету. Потім талісман необхідно взяти в ліву руку і подумки промовити про себе наступне побажання: «Не розміняти тебе, монета золота, що не проміняти тебе. Наповни мої кишені, принеси мені удачу!» Після цього нерозмінну монету дбайливо зберігається в гаманці.

Обряд в повний місяць

У цьому випадку для створення талісмана знадобляться невелике дзеркало і монета. Час проведення ритуалу – повний місяць. З настанням півночі на підвіконня слід поставити дзеркало, розгорнувши його до вікна. Потім між дзеркалом і віконним склом потрібно покласти монету таким чином, щоб на неї падало місячне світло. При цьому відображення монети повинно бути видно в дзеркалі. Після чого скажіть: «Матінка – Місяць, твоя скарбниця – моя скарбниця, гроші до грошей!».

Вранці монету необхідно прибрати з підвіконня в гаманець і зберігати її в якості нерозмінної монети, що приносить прибуток.

Грошове ім’я

Нерозмінною може бути не тільки монета, а й паперова купюра. Щоб відшукати власний амулет, можна звернутися за допомогою до нумерології. Магічний ритуал полягає в пошуку купюри з вашими ініціалами. Мова йде про перші дві буквах на номері  банкноти. Номінал не має значення – головне, щоб ви виявили збіг. Знайдену купюру потрібно зберігати в гаманці в окремій секції, щоб випадково не розплатитися нею. 

Прості правила

  • Нерозмінну монету рекомендується періодично витрачати і «заряджати» нову монету для залучення удачі.
  • Нерозмінну монету не можна віддавати в чужі руки, дбайливо зберігаєте її в потаємному відділі гаманця.
  • Нерозмінною може стати випадково знайдена гнута монета або монета з невеликим отвором. Вона зможе залучити грошову удачу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.