Тварини позитивно впливають на домашню атмосферу, на відносини в сім’ї, допомагають зарядитися позитивними емоціями і розслабитися після важкого дня. І особливо благотворно домашні тварини впливають на дітей: вчать їх піклуватися про ближнього, виховують відповідальність і доброту.

Якщо ви хочете зробити дитині чудовий подарунок – домашнього вихованця, проте, визначитися з тим, хто саме стане новим членом вашої родини, ніяк не можете, радимо придивитися до морським свинкам. Чому саме до них? На це є кілька причин.

Морські свинки надзвичайно ласкаві і доброзичливі. Вони обожнюють сидіти на руках у господаря, люблять, коли їх гладять і чухають. Морські свинки навіть здатні муркотіти від задоволення. Ці тварини можуть відгукуватися на своє ім’я і вивчити пару нескладних команд. Дресирування морських свинок принесе дітям і дорослим море задоволення.

Селекціонерами виведено безліч порід морських свинок, які відрізняються довжиною і структурою вовни. Кожна з порід може похвалитися великою різноманітністю забарвлень. Ви можете підібрати собі свинку за смаком.

Серед власників породистих морських свинок проводяться виставки та конкурси. Похід по таким заходам може стати відмінним хобі, послужити приводом для корисних знайомств. Швидше за все, ви заведете другу або навіть третю свинку, а потім, можливо, захочете розводити тварин певної породи.

На відміну від хом’ячків і мишок, морські свинки живуть досить довго. При хорошому догляді тривалість їх життя зазвичай становить 6-8 років. Це можна порівняти з життям деяких порід собак.

Клітка з морською свинкою і шерсть самого звірка не виданих неприємного запаху. Ви відразу відчуєте різницю, якщо до свинок тримали хом’яків або кроликів. Звичайно, клітку треба регулярно чистити, а свинку купати при необхідності.

Морські свинки ведуть денний спосіб життя. А вночі сплять. Це значить, що вони не розбудять вас, влаштувавши серед ночі «веселі старти», як це роблять, наприклад, шиншили.

Якщо ви хочете придбати здорову тварину, зверніться в спеціалізовані клуби і розплідники, що займаються розведенням морських свинок. Не варто купувати свинку в зоомагазині або на пташиному ринку. Власники розплідника завжди допоможуть вибрати вихованця, дадуть рекомендації по догляду. Морська свинка стане улюбленцем усієї сім’ї та подарує безліч щасливих миттєвостей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.