Мультиварка – сучасний кухонний прилад!

Мультиварка – це сучасний кухонний прилад, який дозволяє легко, смачно, швидко і корисно готувати найрізноманітніші страви. Завдяки мультиварці рутинний і щоденний процес приготування їжі перетворюється в захоплюючу розвагу.
 
Приготовлені в мультиварці страви обов’язково оцінять всі члени вашої родини. Тепер господиня може забути про злиплі переварені каші, пригорілу випічку, розкипілу рибу і збігше молоко.
 
Відповідаючи на питання, що таке мультиварка, неодмінно потрібно відзначити, що вона може дуже багато чого!
 
Наприклад, вона вміє смажити, пекти, готувати на пару, варити і тушкувати. Цей прилад заміняє і скороварки, і пароварку  і рисоварку.
 
За допомогою мультиварки можна готувати як традиційні, так і страви за новими рецептами. Ви можете: запікати м’ясо і рибу, готувати йогурт і ряжанку, пекти кекси і пироги, тужити, варити супи, макарони і крупи, а також готувати на пару корисні овочеві страви.

Як бачите, мультиварка є універсальним приладом. У корпусі мультиварки розташована чаша для приготування їжі з антипригарним покриттям.
 
Під цією ємністю знаходиться електронагрівальний елемент. Роботу мультиварки контролюють спеціальні вбудовані датчики, що передають дані на блок управління, оснащений мікропроцесором. Вихід надлишкової пари здійснюється через розташований в кришці клапан. По суті, мультиварка – зовсім нескладний пристрій.
 
Залежно від моделі та виробника, програми управління для мультіварок діляться на два типи: автоматична і автоматична з можливістю управління. Як ви вже зрозуміли, автоматична програма повністю працює самостійно. Вам просто потрібно покласти продукти і натиснути на кнопку. Далі «розумний» прилад все зробить сам.
 
Автоматична керована програма дозволяє встановлювати час приготування страв на підставі власних уподобань. Після завершення приготування лунає звуковий сигнал, після чого мультиварка переходить в режим підігріву. Ця функція гарантує те, що перед вживанням їжа буде гарячою.
 
Інша корисна функція – можливість відкласти процес приготування на заданий час. Наприклад, ви можете заздалегідь покласти продукти, включити таймер і піти за дитиною в дитячий садок. А коли повернетесь, приготована гаряча їжа вже буде вас чекати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: