Мюнхен – це один з найбільш великих і популярних з туристичної точки зору, міст Німеччини. Що можна розповісти про столицю Баварії?
 
По-перше, приходить на розум той факт, що це дуже древнє місто, яке заснований в далекому 1158 році. У ньому незліченна безліч середньовічних замків і резиденцій.
 
По-друге, фестиваль Октоберфест. Це не просто фестиваль для любителів пива, а й по суті подія національного масштабу.
 
У будь-який час року це дивовижне місто пропонує своїм гостям багато цікавого.
Вийшовши на центральну площу Мюнхена, ви відразу ж знайдете велику кількість різних турбюро, які вам підкажуть, як цікаво провести час у цьому місті.
 
Старе місто. Не дивлячись на те, що Мюнхен є досить великим містом, на вигляд він досить затишний і навіть здається маленьким містечком. Так як відстані між найбільш значущими пам’ятками невеликі, то рекомендується подорожувати на своїх двох або скористатися велосипедом.
 
Прогулюючись вулицями Мюнхена, не забудьте спробувати знаменитого баварського пива! Також гріх пройти повз місцевих церков, особливо популярна церква Театінеркирхе, побудована в далекому 14 столітті.
 
Іншим обов’язковим місцем для відвідування є славнозвісна пивна Хофбройхаус, яка веде свою історію з 1603 року. Тут за час її існування побували багато правителі. Наприклад, В. І. Ленін під час своєї еміграції любив тут посидіти з кухлем пива. Якщо ви не п’єте пиво – не турбуйтеся, адже не тільки пивом славиться Хофбройхаус, а й своєю чудовою кухнею. Неперевершені страви з м’яса, риби і овочів не залишать ваші шлунки байдужими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.