На якому пальці носити кільце?

Кільце є одним з самих найдавніших талісманів для всього людства. З давніх пір носіння кілець на руках було наповнене таємним змістом. Насправді, всякий палець на руці був носієм своєї характерної риси :
 

  • великий – гармонія;
  • вказівний – самооцінка;
  • середній – воля;
  • безіменний – чуттєвість і пристрасть;
  • мізинець – витонченість і естетизм.

Сучасні вчені відзначають, що при дослідженні біополя людини, на спеціальних знімках область навколо пальців пронизана проблисками енергетичних потоків.

Загальноприйнято вважати, що кільце на правій руці показує стан справ і самопочуття людини в даний час. Кільце на лівій руці уособлює стан, потрібним і бажаним для індивіда.

Кільце на великому пальці радять носити особистостям темпераментним, палким і енергійним. Кільце на великому пальці дозволить приборкати їх темперамент, погасить агресію, допоможе внести у взаємини з оточуючими гармонію і умиротворення.

Кільце на вказівному пальці дозволить підвищити самооцінку і додасть упевненості людям сором’язливим і не зовсім впевненим у власних силах. Більш того воно принесе удачу в справах і сприятиме успіхам у навчанні.

Кільце на середньому пальці – найкращий помічник у боротьбі з труднощами та негараздами. Воно дає сили подолати будь-які перешкоди і пройти всі смуги невезіння. Також на середньому пальці радять носити кільце, яке передається у Вашій родині у спадок з покоління в покоління.

Кільце на безіменному пальці акцентує інтерес і тягу людини до прекрасного, вишуканих речей і матеріального благополуччя. У силу цього воно ідеально підійде любителям і цінителям задоволень.

Урівноваженій і незворушній людині найкраще підійде невелике і акуратне кільце. Темпераментним і палким особистостям до вподоби будуть великі і насичені кільця.

Кільце на мізинці говорить про гострому розумі володаря кільця і його схильності до інтриг. Також воно може свідчити про мінливості натури, схильності до самозамилування і флірту. Любителям і любителькам азартних ігор кільце на мізинці допоможе впоратися зі своїм азартом і вчасно зупиниться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: