На якому тижні народжують?

Виношування і народження нового життя – чудесні природні процеси, які переживає жінка. Це щастя – стати матір’ю, але для майбутньої мами дуже важливо знати, на якому тижні народиться дитя і як точно визначити цю знаменну дату.

На якому тижні зазвичай народжують?

З якого тижня вагітності можна народжувати? – Це питання хвилює багатьох жінок. Єдиної відповіді на нього немає, адже організм кожної жінки – неповторний. Медициною встановлено, що виношування малюка триває 280 днів, що рівнозначно 40 тижнях. Якщо це вже не перші пологи у жінки, то немовля може народитися вже на 39 тижні вагітності.

Термін вагітності починають відраховувати від першого дня останнього менструального циклу.

Перша вагітність

Якщо ви вагітні вперше, то напевно вас найбільш цікавить відповідь на запитання: у скільки тижнів народжують первопороділі? Точну дату пологів встановити неможливо. Але якщо вірити статистиці, то жінки, що народжують вперше, зустрічаються зі своїм малюком на 5-9% пізніше (дитина з’являється на світ на 42 тижні і пізніше), а 6-8% пологів починаються передчасно.

Статистика пологів по тижнях

Якщо дитя побачить навколишній світ на 34-37 тижнях, то хвилюватися немає чого. До цього моменту карапузи вже повністю сформовані і не потребують спеціального догляду. Особливу увагу потрібно звертати на малюків, які з’являються на світ на 28-33 тижні. У них можуть виникнути проблеми (з диханням, травленням), які можна подолати тільки у відділенні інтенсивної терапії для новонароджених.

Дуже малий шанс вижити у дітей, які народжуються недоношеними (на 22-27 тижні). Цьому передує безліч чинників. Можливо, мама перенесла стрес, затяжну хворобу або травму, що позначилося на здоров’ї маленького чуда. Але важливо знати, що перша вагітність для організму жінки – це свого роду генетична перевірка функції дітонародження, яка в майбутньому, при виношуванні дітей, вже проходить по налагодженій шляху значно легше.

Повторні пологи

З якого тижні чекати появи малюка? У більшості випадків (90-95%) другі пологи можуть початися раніше 39 тижня. Якщо ви вже не вперше стаєте мамою, то з 38 тижня готуйтеся до початку переймів в будь-який момент.

Якщо пологи повторні, то на якому тижні чекати поповнення?

Медициною встановлено, що на другий, третій і всі наступні рази, набагато простіше вагітна жінка відчуває перші ознаки пологів. Потуги відбуваються динамічніше, а загальна тривалість пологів менша, ніж у перший раз. Сутички можуть тривати зовсім малий проміжок часу, так як організм вже знайомий з цим процесом і шийка матки розкривається інтенсивніше і швидше.

Терміни народження малюка залежать не тільки від материнського організму, але і від статі маленької людини. Дівчатка народжуються по статистиці раніше, хлопчики – пізніше.

Важливу роль в процесі народження дитини, також, відіграє вік майбутньої мами. Якщо діти з’являються на світ з невеликим проміжком – від двох до шести років, то другі пологи проходять, як правило, швидше і легше, але бувають випадки, коли різниця між дітьми від десяти до двадцяти років, і тут вже не можна стверджувати, що пологи пройдуть без наслідків. Хоча, звичайно ж, все залежить від здоров’я жінки, стану її організму і, безумовно, від психологічного настрою.

На якому тижні народжують частіше?

Медичні досягнення крокують у майбутнє дуже швидкими темпами. Якщо пологи своєчасні, то частіше жінки народжують в період з 37 до 40 тижня. Але медики можуть виходити крихітку, народжену навіть з 22 тижневим терміном і вагою менше кілограма. Нехай малюк росте міцним і здоровим!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: