Найбільш калорійний продукт!

Неможливо уявити собі життя без молочних продуктів. Вони є безцінним джерелом кальцію і білка. Деякі лікарі рекомендують молочну дієту для тих, хто активно займається спортом, бажаючи при цьому за рахунок білкової дієти набрати м’язову масу.
 
Однак висока калорійність молока може зіграти злий жарт із тими, хто бажає схуднути. Тому краще за все знати про те, скільки калорій міститься як в самому молоці, так і в продуктах, приготовлених на їх основі.
 
Молочні каші
 
З дитинства нам втовкмачували думку про корисність і поживності молочних каш. Саме тому дитяче меню, що включало в себе манну або вівсяну каші, природним чином переходить до людей в дорослому віці. Каша на молоці без масла має незначну калорійність – близько 100 ккал на 100 гр. каші.

Калорійність молочних продуктів
 
Найбільш калорійним вважається сухе незбиране молоко – до 500 ккал на 100 гр. сухого продукту. При розведенні його водою, калорійність, природно, зменшується.
 
Другим калорійним молочним продуктом є сир. Такі сири, як голландський яякий містять 500 ккал на 100 гр. саме тому класичний бутерброд з сиром повинен містити всього 20 гр. продукту, в разі, якщо ви дотримуєтеся дієти.
 
В творозі міститься 220 ккал на 100 гр., А знежиреному – 100 ккал.
 
На третьому місці по калорійності знаходяться вершки і сметана. Незважаючи на те, що ці продукти містять всього 220 ккал на 100 гр. продукту, вживати їх потрібно в помірній кількості.
 
На останньому місці знаходяться йогурт і кефір. У 100 мл. ряжанки міститься всього 50 ккал, а в знежиреному йогурті або кефірі – 20 ккал на 100 мл. Саме тому дієта кефіру набула такої популярності.
 
Калорійність згущеного молока
 
Всупереч наявним думку, в 100 гр. згущеного молока міститься всього 120 ккал., але це в тому випадку, якщо згущене молоко не містить цукру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: