Не дивлячись на те, що далеко не всі вірять у гороскопи, все ж прочитання характеристик вашого знаку зодіаку змушує повірити в те, що, якщо ви з Маргаритою Петрівною народилися під одним знаком зодіаку і при цьому не бачите ніякої схожості, повірте – вони все ж є.
 
Не варто забувати про те, що кожен прожитий день, кожну подію, кожна емоція змінюють нас, змушують з плином часу міняти свою поведінку, свою життєву позицію. Саме тому перечитуючи характеристику свого знака зодіаку, щоразу можна знаходити схожі моменти і невідповідності. Отже, які знаки зодіаку вважаються найскладнішими за характером?
 
Перше місце Скорпіон
 
Чому Скорпіонів можна віднести в одному їх самих «важких» знаків? Справа а тому, що даний знак зодіаку відноситься до Марса, богу війни. Саме тому представники цього знаку відрізняються своєю запальністю. Вони войовничі і сильні. Вони не звикли будь-кому поступатися. Скорпіони живуть за споживчим принципом – вони звикли не давати, а брати. Нерідко Скорпіони для досягнення своєї мети готові йти «по головах». Через їх природного рішучості, багатьом Скорпіонам заздрять представники інших знаків зодіаку. Власники по натурі, Скорпіони дуже ревниві і можуть легко розірвати відносини, якщо дружба не приносить бажаної вигоди.
 
 
Друге місце Овни
 
Нестриманість, прямолінійність і нескромність – ось основні характеристики для впертих Овнів. Не зважаючи на те, що Овни дуже рішучі в своїх діях і вчинках, вони нечасто замислюються про наслідки, через що можуть часто конфліктувати з представниками інших знаків зодіаку. Дуже часто Овни безпідставно ставлять себе вище інших, дуже самолюбні, горді собою, самовпевнені, а у деяких навіть простежується така якість як нарцисизм. З такими людьми досить складно ужитися.
 
Третє місце Близнюки
 
Близнюків нерідко звинувачують у байдужості та безсердечності, хоча мало хто знає, що таке поведінка є свого роду захисною реакцією від навколишнього світу. Ледарі по своїй натурі, Близнюки завжди шукають легкість, що може стати причиною неврастенії. Через свою мінливість у Близнюків рідко бувають друзі, з якими вони довго дружать. Тим більше Близнюки не люблять довго сидіти на одному місці, тому намагаються особливо не прив’язуватися до місця і людей. Також Близнюки дуже рідко можуть довести розпочату справу до кінця, так як славляться своєю непосидючістю і швидким перегоранням інтересу. При цьому Близнюки досить енергійні, тому не люблять повільних людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.