Найкорисніші сорти меду!

<="font-size: 14pt;">Мед прийнято вважати природним еліксиром здоров’я, і ​​лікують<="font-size: 14pt;">ся <="font-size: 14pt;">ни<="font-size: 14pt;">м буквально від усього. Дійсно, в цьому продукті рекордн<="font-size: 14pt;">ий <="font-size: 14pt;">вміст вітамінів С, К, Е, групи В, а також мікроелементів, органічних кислот та інших корисних речовин. Але їх комплекс безпосередньо залежить від сорту меду.

<="font-size: 14pt;"> 
<="font-size: 14pt;">Липовий мед допомагає впоратися з високою температурою і кашлем. Він має бактерицидні та потогінн<="font-size: 14pt;">і <="font-size: 14pt;">властивос<="font-size: 14pt;">ті<="font-size: 14pt;">.
<="font-size: 14pt;"> 
<="font-size: 14pt;">Луговий мед надає благотворний вплив на печінку, серце, органи дихання. А також цей сорт є хорошим антисептиком при лікуванні шкірних захворювань.
<="font-size: 14pt;"> 
<="font-size: 14pt;">Гречаний мед допомагає підвищити імунітет. Завдяки високому вмісту заліза він незамінний при авітамінозі і анемії.
<="font-size: 14pt;"> 
<="font-size: 14pt;">Лісовий мед рекомендують при підвищеному тиску і захворюваннях органі вдихання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: