Найнеобхідніші речі, які повинні бути в машині.


Ті, хто часто буває за містом, знають, що виходить, якщо з машиною щось трапилося і вони застрягають невідомо де без ознак життя в окрузі. Це може вилитися в оплату недешевого евакуатора, купу витраченого часу, і навіть холодну ніч, проведеній в ямі.
Ми наводимо список з 25 пунктів, в якому вказується те, що обов’язково завжди повинно бути у вас в машині. Вам не доведеться набивати авто до країв: практично все тут згадане може з легкістю поміститься в невелику коробку в багажнику.

Інструкція з експлуатації. Це та річ, яка повинна завжди перебувати в бардачку, але перед поїздкою варто переконатися, що вона дійсно в машині. В інструкції є величезна кількість корисної інформації, яка вам може стати в нагоді в дорозі: наприклад, детальна ілюстрована інструкція заміни колеса і т.п.

Старий мобільний телефон, у вимкненому стані, з повністю зарядженою батареєю. Навіть якщо на рахунку немає грошей, по ньому можна набрати екстрені номери (101,102,103).

Ковдра. Навіть якщо стоїть тепла погода, ви можете потрапити в ситуацію, коли вам доведеться провести кілька нічних годин в машині. З ковдрою ви можете укутати, зігрітися й поспати.

Радіо на батарейках (і додаткові батарейки). Якщо погодні умови стануть небезпечними для здоров’я або життя, по радіо ви можете почути вказівки, як поводитися і що робити.

Пляшка води. Вона життєво необхідна, якщо ви застрягнете надовго.

Висококалорійна їжа або сухий пайок. Необхідна з тієї ж причини, що і вода. Можна возити в машині горіхи. Деякі беруть із собою напівфабрикати, які досить залити гарячою водою.

Карта. Возите з собою детальну карту місцевості, по якій їздите, або навіть атлас, якщо простір дозволяє. Не варто повністю покладатися на GPS-навігатор.

Кабель для акумулятора. Це може допомогти завести машину, якщо сів акумулятор у вас або у когось іншого.

Аптечка (з інструкцією). Це життєво важливо, якщо ви потрапили в аварію і хтось постраждав. Швидка зупинка кровотечі може запобігти шоку.

Герметик шин. Якщо ви пробили колесо, герметик допоможе дотягнути до найближчої СТО. Краще возити з собою два герметика.

Ремкомплект для усунення проколу шин. Якщо шина швидко спустилася, ремкомплект допоможе швидко і досить якісно полагодити її на короткий термін.

Манометр. Можливо, в ньому немає життєвої необхідності в екстрених ситуаціях, але без нього не обійтися при профілактиці підтримка тиску в шинах не тільки зменшує витрату палива, але і мінімізуючи ризик вибуху шини.

Світловідбивачі. Вони просто необхідні, щоб інші водії могли помітити вас вночі, якщо вам потрібно поміняти шину і т.п.

Ліхтарик запасні батарейки). З тієї ж причини, ліхтарик просто необхідний, якщо вам потрібно поміняти вночі колесо.

Проникаюча рідина. Вона допоможе відкрутити болти, що не відкручуються вручну.

Вогнегасник. Якщо при аварії або з якої-небудь іншої причини виникло полум’я, вогнегасник допоможе зупинити його, поки воно не стало причиною справжньої катастрофи.

Зарядний пристрій для батарейок. Кілька перерахованих тут предметів працюють на батарейках. Зарядний пристрій можна підключити прямо в машині і зарядити батарейки (якщо вони перезаряджаються).

Змінний одяг. Цей пункт дуже-дуже важливий в одному випадку: якщо вам необхідно замінити шину в сніг або в дощ. Ви в будь-якому випадку промокнете, і сидіти потім в мокрому одязі – не кращий варіант.

Рушник. Рушник можна використовувати по-різному: воно допомагає зігрітися вночі, витертися, якщо ви промокли, а також витягнути машину з грязі, льоду або снігу (рушник потрібно підкласти під шину, щоб поліпшити зчеплення).

Водостійка клейка стрічка. Вона допоможе на час прикріпити, наприклад, глушник, якщо він відвалиться.

Шматок ковроліну. Якщо ви застрягнете в бруді, снігу або на льоду, шматок килима – це якраз те, що допоможе вам вибратися. Засуньте його якнайдалі під ведучі колеса, потім стартуйте в ту сторону, з якої поклали килим. Таке нехитре пристосування не раз виручало багатьох.

Гроші на «всякий випадок». Маленька сума грошей завжди може знадобитися – як мінімум, щоб заплатити тому, хто буде тягнути вас на тросі.

Дорожня сіль (взимку) може врятувати вас, якщо ви застрягли на льоду.

Лопата (взимку) допоможе вибратися зі снігу. Також може виручити і влітку, якщо ви застрягли в піску.

Шапка, шарф і рукавички (взимку) допоможуть уникнути обморожень, якщо на вулиці мороз. Возите з собою кілька пар, якщо їдете з пасажирами.

Все це є у вас машині? Чудово! Значить, ви готові впоратися практично з будь неприємною ситуацією на дорозі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: