Найоригінальніші подарунки для закоханих.

Придумати і зробити оригінальний, що запам’ятовується і приємний подарунок не так складно. Прикладіть до цієї справи з творчої сторони і робіть все з любов’ю!
 
Майбутні свята завжди змушують подумати про подарунки. Не хочеться дарувати щось примітивне, хочеться подарувати щось дійсно нове і незвичайне, щоб викликати у людей, яким даруєш подарунок, радість і залишити позитивні емоції та враження. Для таких випадків завжди є магазин подарунків !
 
Варіант 1 – «Квіти». Квіти – універсальний подарунок для дівчат, який буде завжди доречним. Купуйте вісім живих троянд і одну штучну. Штучна троянда обов’язково повинна бути схожою на живі, щоб вона не відрізнялася від інших куплених. У букет сховайте записку: «Мила, я буду любити тебе до тих пір , поки не зів’яне остання троянда!». Після того, як живі квіти зів’януть, і залишиться одна штучна, ваша дівчина буде приємно здивована.
 
Варіант 2 – «Сертифікат виконання бажання». Подарунок буде особливо приємний чоловікові. Але будьте готові до всього, адже ви повинні будете виконати будь-яке його бажання.
 
Варіант 3 – «Солодкий подарунок». Знайдіть відповідну коробочку і заповніть її цукерками в різнокольорових обгортках, а на дно покладіть свій подарунок.
 
Варіант 4 – «Оригінальний подарунок». Зараз у магазинах можна вибрати оригінальні подарунки на будь-який смак. Що це може бути? Наприклад, шахи, нарди, покер, дартс та інші потрібні і прикольні подарунки.
 

Варіант 5 – «Іноземна любов». Дуже оригінальний подарунок ! Напишіть слова «Я тебе люблю!» На різних мовах світу, на кольоровому папері, різнокольоровими чорнилами і оформте всі як листівку.
 
Варіант 6 – «Альбом спогадів». Роздрукуйте всі фотографії приємних моментів вашого спільного життя і залиште до них описи. Нагадайте про те, як ви перший раз зустрілися, перший поцілунок, весілля і ще багато інших моментів. Людина, якій ви подаруєте такий альбом, обов’язково оцінить його.
 
Варіант 7 – «Цукерка». Підійде якраз до дня народження. Візьміть ватман і поверніть його в тубус. Всередину помістіть ваш подарунок. Після цього упакуйте ватман з подарунком в подарунковий папір і надайте їй вид великої цукерки. Гігантська цукерка готова!
 
Варіант 8 – «Серцевий переможець». Виготовте вашій другій половинці медаль чи кубок з написом «Переможцю, який посів ( що зайняла ) 1-е місце в моєму серці».
 
Варіант 9 – «Вітальний ролик». Доведеться неабияк витратитися. Підготуйте гарний відеоролик про вас. Потім запросіть свою другу половину в кіно, перш домовившись про запуск вашого ролика перед початком фільму. Ваша друга половинка буде в захваті!
 
Варіант 10 – «Квіти від перехожого». Купуйте букет квітів, а краще декілька. Попросіть друзів , яких не знає ваша дівчина, про допомогу вам. Розставте їх за маршрутом дівчини. Все має пройти так: ваша друга половинка йде додому, раптом підходить незнайомець і дарує їй квіти, через деяку відстань підходить інший і теж дарує букет. Не забудьте в букети вкласти свої зізнання і поздоровлення. Такий подарунок вона ніколи не забуде!
 
Придумати і зробити оригінальний, що запам’ятовується і приємний подарунок не так складно. Прикладіть до цієї справи з творчої сторони і робіть все з любов’ю !

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: