Найпопулярніші природні ліки.

Вони знаходяться практично в кожному будинку, і багато ми вживаємо практично кожен день.

Цибуля. Вона вважається найкориснішою і допомагає організму позбавитися від бактерій. Природний антисептик. Зміцнює імунітет. В давнину люди просто смоктали сиру цибулю. Таким чином, вони позбавлялися від хвороб, вважаючи, що цибуля здатна «висмоктувати» погане з організму.

Щоб продезінфікувати приміщення, позбутися шкідливих бактерій і мікробів, достатньо розрізати цибулю на кілька частин і покласти її на столі на блюдечку.

Ще один унікальний рецепт порятунку від бактерій кишкової палички. Треба взяти сік цибулі і сік лайма в рівних пропорціях. Змішати. Приймати по половині чайної ложки.

Капуста. Вона вбиває мікроби. Вважається, що капуста стає особливо корисною, коли її квасять. Квашену капусту (з морквою) необхідно їсти кожен день, особливо в осінньо-зимовий період.

Мед. «Природний антибіотик», – так говорили наші бабусі і пригощали солодким ласощами. Вчені, проводячи експерименти, виявили, що в меді міститься особлива речовина білкового походження.

Вживаючи мед, можна вилікувати виразку шлунка. Також продуктами бджільництва з успіхом лікують рани та опіки. Це ще раз доводить, що мед є природним антисептиком та антибіотиком.

Медом можна вилікувати простудні захворювання, біль у горлі. Але необхідно враховувати, що продукти бджільництва можуть не всім підходити і в деяких випадках викликати алергічні реакції.

Кориця. Її, як і цибулю, застосовували як природний антибіотик в стародавні часи. Кориця, крім її лікувальних властивостей, вважається природним антиоксидантом і відмінним стимулятором імунної системи людини. Чиста кориця, вирощена в Цейлоні може зупинити розмноження самої впертою бактерії Е.соli, що викликає багато важких захворювань.

Астрагал. Має тонізуючу дію на організм людини. Його вже багато десятків років успішно застосовують в китайській медицині для зміцнення імунітету, для зняття стресів, підвищення працездатності і розумової діяльності. Астрагал з успіхом лікує застуду, захищає печінку.

Крім перерахованих вище природних лікарських трав і продуктів існує безліч природних антибіотиків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: