Найпоширеніші фобії чоловіків!

1. Страх неспроможності
Причому неважливо, в якій сфері! Представники сильної статі найбільше бояться бути нездатним на що-небудь. Особливо чоловіки бояться безсилля в статевій сфері. Саме цей страх – одне з найсерйозніших випробувань для чоловіків. Втративши над ним контроль, чоловіки швидко стають нездатними ні на що.

2. Так само чоловіки бояться відмови

З цієї причини вони в більшості випадків не дуже люблять щось змінювати у своєму житті.

3. Страх поразки


Чоловіки ненавидять програвати, завдяки цьому їм доводиться постійно тримати себе в тонусі, але є й зворотня сторона цього страху – повна бездіяльність і нерішучість.

4. Страх бути посміховиськом


З цим страхом пов’язано те, що зрілі чоловіки як правило не дозволяють собі залишатися самими собою – і 40-річний чоловік ніколи не зрозуміє себе 20-річного. На думку чоловіків – смішний дорівнює слабкому.

5. Є у чоловіків ще дві поширені фобії, – страх залежності і страх самотності.


Ці, здавалося б, протилежні крайності спокійно можуть уживатися між собою, перетворюючи чоловіків у справжнє породження пекла, які можуть зраджувати і ревнувати, відштовхувати і благати на колінах. Найпоширеніші фобії чоловіків!
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: