Найстрашніших місця на планеті.

Будинок Вінчестерів(Каліфорнія).

Про це моторошне місцезнято кілька фільмів інаписані сотні статей, з яких відомо, що в будинку існують 160 кімнат і 40сходів. Більшість з них хаотично розкидані по будинку, сходи ведуть в нікуди. У1884 році його купила Сара Вінчестер, вдова Вільяма Вінчерстера, сина ОлівераВінчерстера, винахідника знаменитої гвинтівки. Після смерті чоловіка жінкавідправилася до магів в Бостоні, який поспілкувався з духом її покійногочоловіка і повідомив, що всі біди Сари (смерті єдиної дочки самого Вільяма)пов’язані з тим, що на родині лежить прокляття загиблих від гвинтівки людей,створеної його батьком. Щоб у майбутньому позбутися напастей, жінка повиннапобудувати унікальний будинок, де її не знайдуть привиди. Саме цей особняк іпридбала Сара і почала його добудовувати і перебудовувати. Ця «реконструкція»затягнулася на 38 років, і стукіт молотків в цей час не повинен був стихнути,інакше «жінка б померла». Жінка витратила на будівництво будинку всі своїмільйони і після її смерті в 1922 році в сейфі не було виявлено ні копійки.

Зараз весь будинок заплутанийпавутиною, в ньому проводять туристичні екскурсії. Але відбиватися від групи нерекомендується, інакше можна заблукати і потрапити у владу примар, які щебродять по будинку.

Ліс Аокігахара (Японія)

Дуже похмурий ліс біля підніжжя гори Фудзі на японському острові Хонсюрозкинувся на 35 кв км. Спочатку ліс вважався місцем проживання демонів іпривидів, в XIX столітті бідні японські сім’ї привозили і залишали тут своїхстарих і дітей, яких не могли прогодувати. Тут не працює компас і крізь дереване пробивається сонце. Японці називають це місце «лісом самогубців», так якблизько тисячі чоловік за останній час звели там рахунки з життям. Тому повсьому лісу Аокігахара висять таблички з проханнями подумати про рідних, небрати гріх на душу і не здійснювати суїцид, а також вказані телефонипсихологічної підтримки. Існує цікава книга про феномен лісу «Повне керівництвопо самогубству» письменника Ватару Цурумі. Автор називає Аокігахару «прекрасним місцем, щоб померти».Важливо, що біля трупів самогубців в лісі часто знаходять і це видання.

Міст Овертоун (Шотландія)

Арочний міст Овертоун знаходиться поряд з селом Мілтон, а ще тут знаходиться однойменний особнякОвертоун, який став притулком для тисяч привидів. Міст в началі XX століття змусив говорити про себе весьсвіт: на ньому стали відбуватися масові смерті тварин – собак. Вони кидалися з15-метрової висоти на каміння і розбивалися, а тим, кому з них вдавалосявижити, піднімалися наверх і знову кидалися вниз. Міст стали іменувати «Вбивцеючотириногих» і чимало дослідників бралися розкрити його таємницю. Багатоговорили, що під мостом живуть щурі та норки, ось собаки і кидаються на них.Але деякі висунули припущення, що Овертоун є кордоном світу живих і мертвих.

 

Острів Повеглія (Італія)

Поруч з Венецією є крихітний острів Повеглія – у нього моторошна історія і така ж енергетика. У XIV століттіпід час так званої Чорної смерті сюди привозили людей, що заразилися чумою.Ховали померлих тут же, в братській могилі. Хоча, згідно з іншою версією, трупине закопували, а спалювали, від чого грунт на острові на 50% складається з попелу з людських кісток.

У 1922 році на Повегліі була побудована психлікарня, пацієнти якоїдуже страждали від страшних головних болів, галюцинацій, стверджуючи, щопостійно бачать примар (хоча це могло бути і правдою). Головний лікар постійно ставив надпацієнтами  дикі експерименти і цетривало до того часу, поки він сам не звихнувся і не скинули в море з дзвіниці.Будівля психлікарні зараз перебуває в напівзруйнованому стані, там можна знайтизламані ліжка, гратчасті вікна, медичне обладнання.

З чуток, за час існуванняострова тут загинули близько 160 тис. чоловік. Острів ще називають «Брамоюпекла», «смітник з чистого страху», «притулком втрачених душ». Поки вінзакритий для туристів, але незабаром, можливо, сюди почнуть пускати любителівмістики.

Джатінга (Індія)

У горах індійського штату Ассам розкинулася село Джатінга, яка вжедавно має славу кладовища птахів. Справа в тому, що кожен серпень надпоселенням з’являються зграї птахів, які з криками падають намертво. Масовесамогубство триває кілька днів підряд, частина птахів вмирає, а інша – здаєтьсяхворою, птахи йдуть в руки.Індійці називають це явище «божим подарунком» і «ночами падаючих птахів».Селяни палять багаття, чекають видовищ, а потім збирають птахів і смажать набагатті. Вчені давно і довго вивчають феномен Джатінга і говорять, що всьомувиною магнітна аномалія, але її суть досі не пояснили.

Острів Ляльок (Мексика)

La Isla de la Muneca – саме такзвучить по-іспанськи Острів Ляльок. До нього можна потрапити, пропливши поканалах Сочімілько і потрапивши в царство брудних, обірваних і скаліченихіграшок. Населив острів ляльками якийсь Дон Джуліан Сантана, який проживав умісті Ла Асунсьон разом з родиною. Одного разу він побачив мертву дівчинку водному з каналів і зрозумів, що повинен задобрити її дух. Він почав ходити посмітниках і збирати непотрібні ляльки. Незабаром він кинув дружину і поплив набезлюдний острів, який став населяти іграшками. Потратив він на цю справу близько 50 роківсвого життя. Про те за іронією долі, він потонув в 2001 році в тому ж каналі,де побачив мертву дівчинку. Цей острів дуже популярний серед туристів, хочабагато з них після візиту сюди відправляються прямо до психіатра.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: