Наливка з чорної смородини.

А чи знаєте ви, що з чорної смородини можна приготувати вдома приголомшливу наливку. Напій виходить досить міцний, натуральний і, безумовно, корисний. 

Рецепт наливки з чорної смородини 

Інгредієнти:
смородина чорна – 1 кг;
цукор – 350 г;
горілка – за смаком. 

Приготування 

Стиглі ягідки смородини обробляємо від плодоніжок, листочків, ретельно миємо в холодній воді і викладаємо в бутель з широкою шийкою, пересипаючи цукром. Потім зав’язуємо зверху ємність чистою ганчіркою і ставимо на сонці до виділення соку. Періодично бутель гарненько струшуємо. Після того як весь цукор розчиниться, вливаємо по смаку горілку і прибираємо суміш в прохолодне місце на 1 місяць. Далі напій проціджуємо і через 4 місяці подаємо до столу. 

Рецепт наливки зі смородини в домашніх умовах 

Інгредієнти:
смородина чорна – 1 кг;
горілка;
цукровий сироп – 300 г. 

Приготування 

Ягоди підв’ялюємо в духовій шафі і висипаємо в бутель, заповнивши рівно половину обсягу. Заливаємо ягоди повністю міцною горілкою, настоюємо в теплому місці, періодично перемішуючи вміст бутля. Настоюємо напій протягом 4 тижнів, роблячи за цей час приблизно 3-4 зціджування. Потім зливаємо акуратно, додаємо цукровий сироп і настоюємо ще 5-7 днів. 

Наливка з смородини на спирту 

Інгредієнти:
смородина чорна – 3 кг;
цукровий пісок – 1 кг;
спирт 70% – 1 ст. 

Приготування 

Смородину промиваємо, обсушуємо, засипаємо в бутель, пересипаємо цукром і ставимо на 4 дні на сонці, струшуючи періодично вміст. Після початку бродіння встановлюємо щільно водяний затвор і ставимо ємність на 1,5 місяці в темне місце. Після закінчення бродіння наливку фільтруємо і вливаємо спирт з розрахунку, що на 1 літр наливки досить півсклянки алкоголю. 

Наливка з чорної смородини 

Інгредієнти:
горілка – 800 мл;
смородина черная- 1 кг;
цукор – 1 кг;
вода – 3,5 ст .;
м’ята – за смаком. 

Приготування 

Чорну смородину складаємо в емальовану мисочку і ретельно розтираємо. Потім перекладаємо ягідну масу в тканинний мішечок, щоб стік весь сік. З цукру і води варимо густий солодкий сироп, вливаємо сік з чорної смородини і знову кип’ятимо. Потім злегка охолоджуємо напій, вливаємо горілку, добре розмішуємо і знову ставимо на вогонь. Даємо наливці трохи загуснути, але не доводимо до кипіння. Після цього напій охолоджуємо і розливаємо по чистим пляшках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: