Народні прикмети для приманювання грошей!

Давайте подивимося на те, що гривні, долари і євро – винахід людства і без магії звичайно тут не обійшлося. Подивіться одні постійно «на рівному місці» несуть збитки, а інші беруться за провальну справу і виграють, підносяться до фінансових вершин. Видно справа не тільки в умінні заробляти гроші. Як пояснити грошовий феномен, залишається тільки вірити в народні прикмети. Подивимося як вони працюють.

Намітимо купюр по більше. Звичайний віник стоїть серед грошових народних прикмет. Ручкою вниз, віничком вгору. Поставте віник як пропонується і настроюйтеся на швидке збагачення. Подивимося на те, що яка може бути тут логіка. Виникнення фінансових потоків пояснюють нам психологію, перевернувши віник з ніг на голову, ми задаємо програму до грошей. І кожен раз, дивлячись на перевернутий віник думаємо, що багатство неминуче. Запрограмувавши себе на прихід готівки, ми притягуємо гроші, випромінюючи енергію успіху.

Назавжди і разом. З давніх пір згадується про нерозмінний п’ятак. До наших пір дійшло хочете стати заможним, зберігайте нерозмінну монету. Джерела радять монету отриману від успішної людини, отриману з першої заробітної плати, від успішної угоди призначити «нерозмінним п’ятаком».

Все до копієчки додому. Отриману заробітну плату в перший день не потрібно витрачати, треба щоб гроші від заробітної плати переночували будинку. Тоді гроші будуть менше витрачається і непередбачені витрати будуть обходити стороною.

Що не можна робити з грошима?

Гроші не терплять, якщо на одязі відірвані гудзики і кишені, у всьому має бути порядок. Є прислів’я – гроші як вода і вони норовлять витекти крізь пальці. Щоб гроші не витікали з дому, в будинку має бути справна вся сантехніка, не допускайте ніякої тічки кранів.

Наводимо порядок у будинку і чекаємо прибутку згідно повір’їв.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: