Про шкоду пияцтва за останні роки у нас все більше говорять і пишуть. І це добре. Чим рішучіше буде вестися боротьба з цим злом, тим швидше зникне один з найважчих пережитків минулого.

Легко підшукати приклади згубного дії спиртних напоїв: один втратив сім’ю, повагу близьких і оточуючих; другий – роботу і суспільне становище; третій – молодий роками, вже пізнав хвороби старості: у нього і серце ожиріло, і печінка хвора, і безсоння, і пам’яті немає, і багато інших хвороб, які роблять людину важкохворим; четвертий – раніше чесний – став злодієм, дисциплінований – зробився хуліганом, більш того – злочинцем, а іноді і вбивцею. Якщо запитати у них, як вони вчинили злочин, можна часто почути у відповідь: “Був п’яний”.

Народні засоби від пияцтва

1 рецепт: купіть в аптеці Толокнянку, її ще називають ведмежі вушка, 1 столову ложку залийте 1 склянкою води і прокип’ятіть 10 хвилин. Приймайте по 1 столовій ложці перед їжею 5 разів на день.

2 рецепт: візьміть 1 столову ложку чебреця залийте однією склянкою окропу і настоюйте 20 хвилин. Процідіть і приймайте по 1/3 склянки 3 рази на день перед їжею.

3 рецепт: візьміть золототисячник, полин гірку і чебрець по одній столовій ложці, залийте одним літром окропу і залиште в теплі на 2-3 години. Після чого вийде настій полину. Потім процідіть і приймайте по одній столовій ложці 3 рази на день перед їжею.

4 рецепт: візьміть три столові ложки сушеного листя розмарину і залийте склянкою окропу, прокип’ятіть 15 хвилин. Процідіть і приймайте по половині склянки 4-5 разів на день перед їжею.

5 рецепт: дві столові ложки сушеної трави звіробою залийте однією склянкою окропу. Нагрійте на водяній бані 30 хвилин. Процідіть і приймайте по дві столові ложки двічі на день перед їжею. Курс лікування – два тижні. Такий відвар викликає відразу до спиртного.

Отже, які ж умови повинні бути обов’язково дотримані, щоб досягти успіху в лікуванні? Для цього насамперед необхідно гаряче бажання самого питущого позбутися свого пороку і максимальна допомога в проведенні лікувальної роботи з боку сім’ї алкоголіка і навколишнього його колективу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.