Нарощування волосся: «за» і «проти»

Коли вам все набридло і душа вимагає кардинальних змін, то одним з найпопулярніших на сьогодні методів швидко змінити свій стиль є нарощування волосся. Завдяки цьому, всього за кілька годин зі скромної дівчини можна перетворитися на яскраву довгокосу красуню. Хоча, звичайно, на ряду з численними перевагами даної процедури, вона також має і деякі негативні сторони.

Як відбувається нарощування волосся?

Для даної косметичної процедури використовують лише натуральні волосся, які можна придбати в салоні. Є два методи нарощування: холодний і гарячий. Найбільш популярним холодним методом є стрічкове нарощування волосся. Це, мабуть, самий безпечний і щадний спосіб  Таким чином  всього за 40 хвилин можна отримати нову ефектну зачіску. Самим простим, зручним і доступним гарячим методом нарощування волосся є італійський. При цьому довжина власного волосся повинна бути близько 15-20 см.

Для нарощування можна використовувати також знімні пасма. У даному випадку Ттреси тримаються на вашому волоссі за допомогою спеціальних кліпс, що дозволяє самостійно їх знімати і одягати.

Протипоказання

Для того щоб здійснити процедуру нарощування волосся, власне волосся повинні бути повністю здоровими, інакше ви сильно ризикуєте втратити значну кількість як свого, так і нарощеного волосся. Використання даної косметичної процедури не рекомендується при підвищеній чутливості шкіри голови, вегето-судинної дистонії, хіміотерапії, вагітності, а також при прийомі сильнодіючих антибіотиків і гормональних препаратів.

Догляд за нарощеними волоссям

У догляді за нарощеними волоссям немає нічого складного. Для миття голови використовуйте шампуні для жирного волосся і намагайтеся, щоб бальзами та кондиціонери не потрапляли на капсули. Перед сном заплітайте волосся в косу, оскільки сильно заплутані пасма привести в порядок буде дуже складно. Під час усіляких водних процедур, типу плавання в басейні  відвідування лазні або сауни, купання в морі або річці, завжди одягайте спеціальну шапочку, щоб не зіпсувати волосся.

Плюси нарощування волосся

Ця косметична процедура допомагає кардинально змінити зовнішність і тим самим підвищити власну самооцінку. Обсяг вашої шевелюри збільшиться в кілька разів, що неодмінно приверне до вашої персони додаткову увагу з боку чоловічої статі. Також за допомогою нарощених волосся можна легко приховати деякі недоліки власної зачіски, шрами чи опіки в області голови.

Недоліки процедури

Нарощування волосся вимагає регулярної корекції раз на два-три місяці, що тягне за собою додаткові грошові витрати. До того ж, після даної процедури власне волосся стає більш схильними до випадання через додаткове навантаження. Важливу роль відіграє професіоналізм майстра, який здійснюватиме нарощування. Неякісно виконана робота може привести до того, що волосся буде сильно плутатися, збиватися в грудки і просто відпадати. Тому, прийнявши рішення про нарощування волосся, поцікавтеся відгуками про різні салони і майстрів, яким ви збираєтеся довірити своє волосся.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: