Нарощування волосся.

В середньому волосся у нас з Вами ростуть на місяць сантиметра на два з половиною чи три. Але, прогрес сьогодні дійшов, як у пісні співається «до небачених чудес», тому різні методики нарощування дозволять Вам роздобути косу до пояса буквально години за 2-3. Якщо Ви вирішили спробувати цю технологію на собі, вивчіть спочатку всі її нюанси.  

Технологія нарощування волосся. Як же це робиться?    

Сьогодні, процедура нарощування волосся включає в себе три різних методики: альтернативний метод, холодний і гарячий.

Альтернативний найпростіший, він робиться всього лише за 15-20 хвилин, але ось протримається не більше двох днів. Майстер прикладає до волосся пасма. Просто підбираючи їх за кольором і підходящої саме для Вас структурі. Нашим дівчатам добре підходить волосся європейські чи слов’янські. Останні м’якше.

При застосуванні холодного методу нарощування волосся зазвичай приклеюються до свого волосся. При нарощуванні Ви можете вибрати між стрічками з рядами волосся або з пасмами з клейкою підставою. В обох цих випадках волосся будуть накладатися максимально близько до їх коріння, щоб кордон переходу між штучними волоссям і своїми при цьому видно не була. Якщо Ви робите холодне нарощування, то Вам потрібно буде робити корекцію волосся місяці через півтора чи два.

Саме «довгограюче» – гаряче нарощування. Таке нарощування не зажадає ніякої корекції до 4-х місяців. Але, от воно ж і саме спірне нарощування. Є думка, що розігрітий до 120-ти градусів кератин, який зазвичай використовується для склеювання пасм, спалює своє волосся. Але от прихильники такого методу кажуть, що така висока температура відчувається дуже короткий час і при цьому діє тільки в області штучного волосся.

З одним тут не посперечаєшся: після кератинового нарощування волосся виглядає природно. При цьому і візуально, і на дотик кордон між пасмами визначити складно.  

<="font-size: 12px; line-height: 19.200000762939453px; text-align: justify;">Як доглядати за нарощеним волоссям?    

3-4 рази на день приділяйте час своїм волоссю. Акуратно розплутайте їх пальцями біля коріння і потім по всій їх довжині. Робимо це щіткою, у якої щетина натуральна. Потрібно відмовитися від гребінців з частими зубцями і гребінців з потовщеннями на кінцях. Вони псують вигляд пасм. Якщо робите укладання, то слід використовувати засоби для стайлінгу легкої фіксації.

Щоб нарощене волосся довше протрималися, слід дотримуватися кількох правил догляду за ними: Мити голову слід у вертикальному положенні, лише трохи відхиляючи її назад. Якщо ж ви будете постійно нахиляти голову назад. Тобто ризик, що пасма при цьому просто сплутаються і випадуть. Якщо ж у Вас немає шампуню, який Вам порекомендував майстер, то Ви можете його замінити засобом, призначеним для нормальних або ж жирного волосся. А ось шампунь для волосся сухих тут не підійде! Такий шампунь містить деякі речовини, які руйнують кератин, та інші склеювальні матеріали. Є спеціальні щітки для нарощеного волосся. Їх потрібно використовувати, щоб не пошкодити зачіску.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: