Навіщо мити руки?

Більшість інфекцій крім повітряно-краплинного шляху передаються через руки, а тому важливо дотримуватися особистої гігієни.
 
Дослідження американських учених показали, що тільки 5% населення старанно миють руки з милом після повернення з вулиці або після туалету. Більшість американців вдаються тільки до швидкого ополіскуванню рук холодною або гарячою водою. Як запевняють медики, цього не достатньо для повного усунення хвороботворних мікроорганізмів.

За статистикою кожен третій житель США не миє руки з рідким або звичайним милом після туалетного процедури. А 10% зовсім не дотримуються правил особистої гігієни, геть відмовившись від миття рук.
 
Для того щоб усунути небезпечні віруси і бактерії з шкірного покриву, необхідно щоб процес обмивання рук тривав хоча б 10-12 секунд. Більшість американців справляються з цим завданням за 6 секунд, але за цей час абсолютно неможливо усунути всі шкідливі мікроорганізми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: