Навіщо на кухні рейлінг?

Рейлінговие системи не тільки дозволяють максимально ефективно використовувати простір кухні, але і роблять її набагато комфортнішою.
 
А що таке рейлінг?
 
Рейлінг (у перекладі з англійської «поперечина») – це довга горизонтальна трубка, зазвичай з нержавіючої сталі, яка кріпиться за допомогою кронштейнів. Найоптимальніше місце її розміщення – під навісними кухонними шафами.
 
На неї навішуються спеціальні полички для дрібниць, для спецій, наприклад. Придумані і є у продажу найрізноманітніші підставки, гачки для прихваток і інших кухонних аксесуарів, тримачі для паперових рушників, сітки для часто використовуваної посуду. Така горизонтальна трубка дуже зручна і для зберігання кришок від каструль.

Якщо кухня облаштована так, що обробний стіл знаходиться посередині її, як острів, і доступ до нього є з усіх боків, то рейлінг кріпиться до стелі і більше схожий на підвіску. Іноді це єдиний спосіб розмістити кухонне приладдя так, щоб воно було під рукою. Але така конструкція підходить тільки для не надто важких предметів, чавунна сковорода на ній не доречна.
 
Дизайнери дуже часто використовують рейлінги, тому що крім практичності, вони чудово поєднуються з меблями і підходять під будь-який стиль кухні.
 
Трубки і кронштейни зазвичай виготовляють з блискучого хромованого металу. Але їх можна зробити з дерева, пластика і навіть скла. Не складно зробити саме різне покриття, з позолотою або «морозним» напиленням, саме таке, яке оптимально впишеться в стилістику кухні. І для стилю модерн, і для класичного стилю не складно вибрати свій варіант рейлінгової системи.
 
Уміло використовуючи різноманітні пристосування, можна знайти місце для всіх потрібних дрібниць, які повинні бути під рукою. Банки для спецій, солі і цукру, контейнери для столових приладів, тримачі для рушників, обробні дошки, магніти для утримування дрібних кухонного приладдя – все це можна розмістити на рейлінзі. Важливо й те, що відразу ж звільняється місце в ящиках столів на полицях.Аксесуари для рейлінгів – найзатребуваніші кухонне приладдя. Вони не тільки зроблять кухню більш комфортною, але і прикрасять її.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: