Недоліки відпочинку в Богларії.

Болгарія стає останнім часом улюбленою країною для відпочинку наших громадян, але чи все так добре в цій прекрасній країні троянд? Після кількох візитів до Болгарії, коли проходить перша ейфорія від краси місцевих пейзажів, смачної їжі, цікавих історичних пам’яток і доброзичливості болгар, починаєш помічати деякі недоліки країни.

Болгарська повільність. Зробивши замовлення в ресторані або таверні, ви будете досить довго чекати і встигнете зголодніти ще більше. А якщо запитаєте офіціанта, чи не можна швидше, вам дадуть відповідь з незмінною посмішкою «Ок, зараз все буде», але це нічого не змінить, доведеться чекати далі. Такий вже менталітет.

До речі, про їжу. Якщо ви дбаєте про фігуру і правильне харчування, то в Болгарії вам буде важкувато. Місцеві страви рясно присмачені оливковою олією, сметаною і своєрідними спеціями, а різноманітна випічка (в основному, з начинкою з бринзи) точно додасть зайві кілограми.

Дороги в Болгарії такі ж погані, як і в нас, хоча не скрізь. При цьому часто тротуари вздовж доріг дуже вузькі або взагалі відсутні, навіть на такому курорті, як Сонячний Берег, особливо, якщо відійти трохи далі від центру.

Темрява на вулицях у вечірні та нічні години – в порядку речей. Болгари навіть на курортах економлять струм (так вони називають електроенергію).

На деяких курортах стали економити і на питній воді. У готелях немає кулерів з водою, а вода з-під крана – жахлива на смак, чашку чаю в барі вам запропонують за 2 лева (1 євро).

Болгарія країна спокійна і безпечна, але… пограбувати там можуть у громадському транспорті Варни або Бургаса (витягти гаманець, порізавши сумку) або вирвати сумку з рук навіть на курорті проїжджаючі мимо на мотоциклі. Лякають туристів і цигани, що уподобали певні місця на міських вулицях. А ще «по -тихому» грабують приїжджають в країну і численні обмінники. Тому обмін грошей треба робити тільки в офіційних обмінних пунктах банків, але не в аеропортах, там курс завжди буде не на вашу користь.

При великій кількості сміттєвих баків усіх видів, чистота присутня не скрізь, особливо багато недопалків на вулицях і на пляжах.

Ну і «на солодке». Будьте готові до того, що на узбережжі Болгарії ви можете побачити загоряючих топлес дам різного віку, це не заборонено законодавством і цілком звичайне явище. Є там і нудистські пляжі, причому вони можуть впритул межувати з курортними (наприклад, є такий на краю Албени, ближче до Крайнєва ), там особливо люблять відпочивати старенькі німецькі пари .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: