Незвичайні подарунки на весілля.

На весіллі прийнято дарувати молодятам подарунки. Ця традиція прийшла з далекого минулого, коли молодим допомагали влаштуватися на новому місці і дарували практичні речі, потрібні в побуті: постільні комплекти, посуд, електропобутові прилади і т.п.

Сучасна молодь має тенденцію більше цінувати незвичайні подарунки, які можуть не тільки стати в нагоді в домашньому побуті, але і здивувати, порадувати, внести різноманітність. Оригінальні, незвичайні подарунки на весілля частіше створюються своїми руками або замовляються у майстрів. До таких подарунків можна віднести – картину, вишиту або написану майстром, з зображенням молодят.

Відмінна ідея для оригінального подарунка – це фотосувеніри. Молодим можна подарувати атласні подушки з їх зображенням або парні кружки у формі серця, на яких відображені щасливі моменти життя молодих.

Вишуканість і розкіш – головні якості в незвичайних подарунках до весілля, молодятам дарують унікальні авторські ювелірні прикраси або антикварні меблі. Щоб порадувати молодят і навіть спонукати їх до спільної ідеї колекціонування можна подарувати ексклюзивні речі – шкатулку середніх віків або корабель у пляшці, який створив майстер сторіччя тому.

Компанія близьких друзів може порадувати новоспечене подружжя спільним подарунком, наприклад, туристичною поїздкою на тихоокеанське узбережжя, на гірськолижний курорт або в романтичну Венецію.

Найближчі друзі чудово знають захоплення молодих, тому можуть здивувати їх, здійснивши яку-небудь мрію – запросити на весілля відому музичну групу або організувати казкове шоу.

Незвичайні подарунки на весіллі гостям

До кінця весільного торжества молодята дякують гостей і підносять їм скромні дари. Частіше це невеликі сувеніри, присвячені дню одруження (сердечка, статуетки із зображенням молодят). Наречений і наречена можуть заздалегідь подбати про пам’ятні подарунках і замовити шоколадки з фото молодих або піднести кожній родині в дар напій, на упаковці, якого наклеєна спеціальна етикетка із зазначенням дати весілля, іменами молодят. Іноді молодята підносять незвичайні сюрпризи для гостей, замовляють на весілля спеціальний барвистий торт. Він складається з окремих картонних тортінок, в кожній з яких знаходиться цікавий подарунок. Як правило, відкривати тортинку гостям можна тільки вдома. Їх вміст – завжди сюрприз, це може бути мила дрібничка або недатовані запрошення на хрестини первістка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: