Нічого надіти … Як створити ідеальний гардероб?

Гардероб повний, надіти нічого. На одяг витрачаються всі вільні кошти, одяг займає весь вільний простір у квартирі, але при цьому абсолютно незрозуміло, в чому ж сьогодні піти на роботу. Як вирішити цю вічну проблему і, не маючи зайвих речей, завжди мати, що вдягнути? Скільки взагалі потрібно одягу? Як правило, набагато менше, ніж вже у вас є. Необхідна кількість речей у вашому гардеробі визначається вашим способом життя і кліматом, в якому ви живете.
 
Якщо в будні дні ви живете за схемою робота-магазин-дім, а у вихідні їдете на дачу або йдете гуляти в найближчий парк, для чого у вашому гардеробі висять три нових вечірніх сукні? Якщо там, де ви живете, тільки два спекотних місяці на рік – навіщо вам три десятки майок і чотири пари сандалій? Розберіть свій гардероб і з’ясуйте, для якої погоди речей у вас більш ніж достатньо, а за якої погоди вам категорично нічого надіти. Роздайте надлишки і купуйте тільки дійсно необхідні речі. Як не купувати непотрібних речей?
 
Ідеальний гардероб – це мінімально можлива кількість речей, з яких можна скласти максимально можливу кількість комбінацій. Для цього ви повинні не тільки добре розуміти, що вам йде і вибирати речі певного покрою. Речі у вашому гардеробі повинні легко комбінуватися між собою, а значить, крім відповідного стилю, потрібно вибирати речі певної колірної гами з тканини певної фактури.
 
Золоті правила шопінгу: потрібно добре знати, що висить у вас в гардеробі, і ніколи не купувати речі, які ви не можете почати носити відразу, як тільки буде потрібно. Взявши в руки річ, яка вам сподобалась, ви повинні спочатку запитати себе, як часто ви зможете це надягати і з чим ви будете це носити. Будете ви носити річ регулярно або зможете надіти від сили пару раз на рік. Комбінується чи ця річ з тими речами, які у вас вже є, або для того, щоб її носити, потрібно ще купити відповідне взуття і аксесуари. Далі потрібно знайти причини, за якими цю річ купувати не варто, навіть якщо на перші два питання відповідь була позитивна.
 
Не варто купувати речі, які вимагають переробки. Ніяких трохи вшити або розставити. Такі речі зазвичай лежать в гардеробі мертвим вантажем. Не варто купувати речі, які вимагають складного догляду. Чорні брюки з тканини, яка сильно мнеться, до яких прилипає все, що тільки може прилипнути – поганий вибір, навіть якщо вони коштують три копійки. Не варто купувати речі з чистої синтетики, якими б привабливими не були забарвлення і ціна. Дискомфорт при носінні, зрештою, змусить вас засунути річ у дальній кут шафи. Річ сидить не ідеально, сковує рухи і ви не відчуваєте себе в ній абсолютно комфортно, тканина легко мнеться або брудниться – повертайте річ на місце, це будуть марні витрати. Річ добре сидить, ідеально вписується в ваш гардероб і вам в ній комфортно – забирайте. Якщо тільки, звичайно, у вас в гардеробі вже немає трьох-чотирьох схожих речей. Коли ви добре уявляєте собі, що висить у вашому гардеробі – легко економити не тільки гроші, а й час і навіть місце в квартирі. Ви перестанете прочісувати всі магазини поспіль у пошуках невідомо чого і підете тільки туди, де є ймовірність купити той конкретний предмет одягу, який вам потрібен. Ви запам’ятаєте магазини, де у вас траплялися особливо вдалі покупки, і будете ходити тільки в них. Ви зрозумієте, одяг яких марок краще за всіх на вас сидить, і будете цілеспрямовано шукати їх у закордонних поїздках або інтернет-магазинах.
 
Через якийсь час ваш одяг почне вільно поміщатися в шафі, і жоден прогноз погоди не зможе привести вас в зневіру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: