Німецька вівчарка.

Німецька вівчарка – собака, якій більше всіх довіряють у світі. Її універсальні якості відповідають вимогам більшості бажаючих отримати справжнього друга. 
 
Середньо-великого розміру, міцної, м’язистої статури, цей пес відрізняється надійністю і відданістю своєму господареві. Надзвичайно розвинений розум, проникливість, здатність легко схоплювати нові вміння та навички – все це особливо цінується різними спецслужбами. Та ще сильно розвинені природні якості: нюх, чуття, пам’ять, зір.
 
В одній собаці з’єдналися десятки якостей, що не замінні як вдома, так і на службі. Вівчарка дуже любить свій будинок, звикає до всіх домочадців, здатна з легкістю міняти обстановку, але прихильність її до господаря особливо висока.
 

Це відмінний охоронець, сторож, поводир, пастух  рятувальник. Лагідно ставиться до дітей, здатна вловити відтінки інтонації звернених до неї слів, вгадати наміри господаря.
 
Працьовитістю і високим інтелектом вівчарки пояснюється здатність до навчання і постійним, так їй необхідним, тренуванням. Собака відрізняється сміливістю, самовідданістю, непідкупністю. Вона може битися з супротивником до самого кінця, не втрачаючи прагнення до перемоги над ним.
 
Німецька вівчарка урівноважена, спокійно ставиться до пестощів, невибаглива у догляді. Легко переносить екстремальні умови проживання, витривала. Собака терпима по відношенню до інших тварин і людей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: