Німецька вівчарка!

Німецька вівчарка є найвідомішою породою собак у всьому світі. Ця сильна і мускулиста, розумна і кмітлива сторожова собака з впізнаваною зовнішності користується популярністю в усьому світі вже більше сотні років. Вважається, що саме ця порода найбільш поширена і численна у всій великій собачої сім’ї.

Німецька вівчарка – це службова собака, якій обов’язково необхідне дресирування. Благо, що ця порода носить титул «найбільш дресированої собаки», тому вам залишиться тільки вибрати той напрямок у дресируванні, яке підійде вам і вашому вихованцеві.  

Німецьку вівчарку можна утримувати в квартирі, але не варто забувати, що собаці необхідні великі фізичні навантаження. Собаки цієї породи невтомні і люблять працювати. Вони можуть годинами бігти риссю по сліду, вишукувати наркотики на кордон, нести вартову службу, затримувати злочинця і т. п. Єдине, що важко дається німецькій вівчарці – нудиться цілими днями на м’якому диванчику.  

Німецька вівчарка відмінний сторож, але при неправильному вихованні (а точніше, його відсутності) може проявляти агресію, спроектовану на господаря.  

Собаки цієї породи люблять дітей і відмінно з ними ладнають, якщо, зрозуміло, вони до них добре ставляться. Існує чимало реальних історій, коли німецькі вівчарки чудово справлялися з роллю няньки.  

Фахівці-кінологи стверджують, що німецькі вівчарки володіють «інтелектом».   

Собаки цієї породи відмінно пристосовуються до будь-яких умов утримання.  

Німецькі вівчарки віддані хазяїнові, але в 95% вони зможуть звикнути до іншого хазяїна при втраті першого. Після перенесеної психологічної травми, «німці» можуть навіть продовжувати дарувати любов і ласку іншого хазяїна, якщо він, зрозуміло, зможе завоювати довіру пса. 5% тварин ніколи не зможуть забути першого і єдиного господаря і в підсумку, можуть загинути від туги.  

Німецькі вівчарки в юному віці часто страждають діареєю (ускладнення – інвагінація кишечника).  

Німецькі вівчарки частіше, ніж інші породи собак, схильні до таких захворювань: атопічна алергія (свербіж голови і в пахвових западинах, який може поширитися на все тіло, проявляється у віці від одного до трьох років); порушення функцій підшлункової залози (звідси хронічна діарея); отит; періанальні свищі; рецідірующая поверхнева піодермія; цукровий діабет; лейкоз; еозинофільний паностіт; міозит; парези і параліч задніх кінцівок (виникає у віці після шести років); дисплазія тазостегнових суглобів; пігментний кератит вівчарок.  

У середньому німецькі вівчарки живуть 13 років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: