Обов’язки дружки на весіллі?

У наш час роль дружки – чиста формальність. Проте, на обрану персону лягає велика відповідальність. Вона є головною помічницею нареченої, яка розділить з нею всі передвесільні і весільні клопоти.

Що повинна знати дружка на весіллі?

Наряд. При виборі вбрання не намагайтеся одягнутися краще нареченої. Не вибирайте собі сукню білого кольору або кричущого відтінку (наприклад, неоновий рожевий, салатовий). Віддайте перевагу елегантного плаття пастельного тону. Не надягайте високі підбори, оскільки доведеться багато ходити. Не буде зайвим надіти довге плаття і босоніжки.

Сценарій весілля. Придумайте для гостей розваги, конкурси, тости і т.п. Це допоможе врятувати весілля, якщо тамада виявиться не особливо талановитим, як хотілося б. Саме свідки повинні запалити гостей і зробити свято незабутнім. Продумайте сценарій викупу. Проведіть його в окремій кімнаті. Він повинен тривати 5-10 хвилин, не більше.

Весільна сукня. Ще один обов’язок дружки на весіллі – вибрати відповідний весільний наряд, туфлі і аксесуари для нареченої. Швидше за все, вам доведеться відвідати багато різних салонів, перш ніж ви знайдете щось підходяще.


Фотограф.
Як правило, молодята самі вибирають фотографа, але вам слід простежити за тим, щоб знімки з весілля збереглися. Візьміть з собою фотоапарат або перекладіть це на плечі свідка. Любительські знімки мають бути обов’язково – саме вони нагадають про справжнє  святу.

Дівич-вечір. Наречена сама вибирає місце і запрошує подруг, а роль дружки на весіллі в цьому випадку – придумати розваги і дати завдання іншим подружкам. Ви можете взяти ініціативу на себе і повністю організувати дівич-вечір, але не переборщіть – вечірка повинна пройти в легкій і дружній атмосфері.

Що робить дружка на весіллі?

Збори нареченої. У день весілля прийдіть до нареченої рано вранці. Допоможіть їй одягатися в весільну сукню і простежте, щоб її образ був таким, як і планувалося. На всякий випадок покладіть в сумочку з собою валер’янку, голку з ниткою, заколку і шпильки, носовичок, парасолька та інші аксесуари.

ЗАГС. Відправляйтеся в ЗАГС в одному автомобілі з нареченою. Під час церемонії дружка стоїть поруч з нареченим, а свідок – поруч з нареченою. Але все частіше свідків залишають разом з гостями. Що потрібно дружці на весілля? Підготуйте зерно, монетки, конфетті і пелюстки троянд. Після реєстрації осипьте ними молодих.

Подарунки. Коли церемонія закінчується, молодих привітають батьки. Потім повинні підійти ви. Стійте поруч з нареченою і разом зі свідком допомагайте їй брати вітальні букети. Віднесіть квіти в автомобіль. Не забудьте забрати з РАГСу документи про реєстрацію шлюбу.

Ресторан. Сядьте поряд з нареченою. Не дозволяйте гостям зіграти злий жарт і вкрасти її. Якщо ж ви берете участь в конкурсі, і вам належить бути частиною викрадення молодої дружини, зробіть це так, щоб у конкурсі всі відчували себе максимально комфортно. Не затягуйте розваги.

Застілля. Що ще потрібно від дружки на весіллі? Беріть участь у всіх іграх і конкурсах. Постарайтеся зробити свято радісним, наскільки це можливо. У вашій присутності гості не повинні нудьгувати, а наречена – залишатися однією. Якщо щось зірветься, запропонуйте альтернативу. Головне – не дозволити запанікувати нареченій і завжди вміти виправити ситуацію, що склалася.

Якщо вам випала роль дружки, постарайтеся зробити все можливе, щоб наречена не засмутилася, а свято вдалося на славу. Допоможіть своїй подрузі відчути себе особливою в цей день і подаруйте їй що-небудь оригінальне.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: