З давніх часів обручки були символом любові і вірності. Вперше символом любові кільця стали в Стародавній Греції. Так кільце на безіменному пальці лівої руки свідчило про те, що його власник вже має обраницю. Кільце на мізинці означало, що його володар поки не готовий до союзу, на вказівному – що шукає собі дружину, на середньому – він не новачок в амурних справах. Така мова кілець існувала аж до XIX століття.
 
Зараз у багатьох країнах світу обручки носять на лівій руці. У нас же – на безіменному пальці правої руки. Ця традиція була введена православною церквою.
 
Взагалі ставлення до каблучок має бути поважним, адже вони є символом нескінченного кохання подружжя. За народними прикметами, втрата кільця до весілля пророкує нещасливий шлюб.
 
До урочистої церемонії кільця зберігаються у свідка, і молодятам передають їх тільки перед ритуальним обміном кільцями на весіллі.
Сьогодні пропонується досить широкий асортимент весільних кілець. Класичними вважаються гладкі золоті кільця без каменів. Можна підібрати кільця і з однаковими декоративними елементами. Втім, строгих правил по вибору обручок не існує. Молодята можуть також вибрати неоднакові кільця – все залежить від їх індивідуальних смаків і, звичайно, матеріальних можливостей. Як би там не було, а чоловіки все ж переважно воліють класичних обручок. А ось кільце майбутньої дружини може бути прикрашено, скажімо, алмазною гранью або поєднання різних дорогоцінних металів.
 
Деякі наречені мріють про кільце з діамантом. До вибору такого подарунка варто поставитися з усією відповідальністю. Багато хто помилково думають, що вартість діамантів залежить від величини каменів. Це невірно. Ціна діаманта визначається його якістю – огранюванням, чистотою і кольором. При покупці краще звернутися за допомогою до кваліфікованого ювеліра.
 
Дорогій прикрасі з діамантом існують альтернативи – кільця з натуральними каменями. Такі камені діляться на три типи:
 
Цінні – діамант, рубін  смарагд, сапфір, натуральні перли, олександрит.
 
Напівкоштовні – аквамарин, аметист, берил, гранат, бірюза, гіацинт, гірський кришталь, місячний камінь, топаз, турмалін, хризоберил, шпінель, цірон, цитрин, культивовані перли.
 
Виробні – авантюрин, агат, малахіт, бурштин, корал, нефрит, сердолік, яшма та інші.
 
Тому, вибирайте на свій смак і гаманець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.