Обряди на Новий рік.

Безсумнівно, кожна людина напередодні Нового року бажає дізнатися, що йому приготувала доля і чого чекати від майбутнього року. Всі новорічні гадання по праву можна віднести до ритуалів та обрядів, так як новорічна ніч, по суті, є чарівної і магічною.

Отже, перший обряд полягає в наступному. У будинку необхідно знайти північно-західну сторону, кімнату слід провітрити, запалити свічки, включити ненав’язливу медитативну музику і розслабитися. Зосередьтеся лише на позитивних думках, ніщо стороннє не повинно розсіювати вашу увагу. Підготуйте лист паперу обов’язково рожевого кольору, в одній частині аркуша напишіть позитивні якості, в іншій негативні тієї людину, яку ви б бажали зустріти в новому році. Лист згортається і кладеться в конверт рожевого кольору, на якому мають бути символи наступаючого року. Конверт покладіть в кімнаті, в затишному місці і можете вирушати святкувати Новий рік.

Цей обряд один з найпоширеніших, і до нього вдаються в основному юні дівчата, які бажають у новому році зустріти свого благовірного і на довгі роки пов’язати життя з супутником, подарованого долею.


Обряд “виконання бажань”.
 Підготуйте тканинний мішечок зеленого кольору, всередину, в ніч з 31 на 1 покладіть ялинкові голки, їх повинно бути стільки, скільки вам повних років. На кожну голку загадується бажання. По закінченні року, 31 грудня, дістається мішечок, і дивляться які з голок пожовкли. Якщо голки вицвіли, знак того, що бажанню не судилося збутися. Їх слід відокремити від зелених голочок і закопати в землю. Голки, які зберегли свій колір, викладаються на тарілку і заливаються водою, в яку занурюють руки. Далі воду разом з голками потрібно вилити за двором. Коли обряд проведений, можна приступати до загадування нових бажань.

Обряд на зміцнення сім’ї. Перш ніж приступити до ритуалу необхідно підготувати чарівну сіль, якою слід користуватися протягом року. Візьміть трохи солі і хвилин 5 протримаєте її в розпеченій духовці, після чого вийміть і наговоріть над неї сорок разів молитву “Отче наш”. Рік сіль зберігається в закритій посудині. Для користування її невеликими порціями підсипають в сільничку. Ця сіль духовно зміцнює сімейні відносини, застерігає від сварок.

Обряд на виконання бажання. Якщо ви хочете щоб справдилися ваші заповітні мрії і бажання, тоді необхідно в новорічну ніч самостійно виготовити кольорову магічну свічку. Підготуйте прозорий жаростійкий посуд і свічки різних кольорів. У центрі посуду розташовують білу свічку і по висоті її зрізують, щоб вона не виступала за краї посуду. Далі слід розтопити трохи воску і свічку закріпити в центрі. По черзі запалюються всі свічки і розтопити віск повинен заповнити весь посуд. Користуються, як правило, всіма свічками, але переваги в основному віддають найулюбленішому кольором. Капаючи воском кожного кольору, потрібно матеріалізувати свої думки і кожен колір з чим-небудь уособлювати.

Приміром: червоний – пристрасть, кохання. Блакитний – активність, цілеспрямованість. Зелений – надії, прагнення. Жовтий – життєрадісність, винахідливість, здоров’я і спосіб життя. Синій – вірність, відкритість, добросердість. Фіолетовий – шлях пізнання і духовності.

Всі бажання записуються на невеликому листочку паперу під бій курантів. Свічку, яку ви виготовили власноруч, запалюють на останньому бою курантів і дивляться в огонь, подумки бажають те, що записано на листочку. Лист з бажанням спалюється від полум’я свічки, попіл залишається на ній. Свічка повинна горіти протягом усієї чарівної ночі, поки повністю не згорить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: