Омолодження обличчя за допомогою глини.

Кожна жінка мріє бути красивою … і вже, тим більше, молодою! У цьому їй допомагає постійна робота над собою і наявність великої кількості косметики, без якої, нині, вже і не обійтися. Але крім щоденного макіяжу, який накладається вранці на чарівне личко, прекрасна половина людства любить всякі маски, креми і скраби, які, так чи інакше, допомагають продовжити молодість. Ось про ці засоби поговоримо детальніше.

В основному, засоби діляться на креми, скраби, муси, лосьйони, маски і багато-багато інше. Але слід більше уваги приділяти компонентам, які входять до складу цих готових виробів, ніж тому, в якому вигляді вони будуть представлені. А тому приділимо нашу увагу компоненту, який найчастіше використовується в засобах для омолодження: глині​​.

Глина буває червоною, білою зеленою та чорною. Також є чорна грязь. Але саме бруд, а не глина. Кожна глина призначена для лікування якихось певних захворювань. Бруд же призначена для лікування артритів і болів в суглобах, ревматизму. Примітно, що відмінність бруду від глини полягає не тільки в назві, але і в концентрації як глини, так і бруду. Також бруд небажано використовувати молодим дівчатам, так як потім він може не діяти при реальних проблемах з тими ж суглобами і ногами.

Найбільш популярні в косметології блакитна глина, червона, біла і зелена. Також популярна сіль з озера, де була взята глина. Вода з концентрацією солі більше 90% виглядає приголомшливо. Рапа чинить активний косметологічне засіб по регенерації шкіри і входить до складу як кремів, так і мазей, які можна придбати як в офф-лайн магазинах, так і на Інтернет-ресурсах.

Біла глина

Більше підходить для комбінованої і жирної шкіри, так як прекрасно прибирає надлишок жиру на обличчі, стягує і підсушує шкіру, витягає чорні точки і злегка відбілює шкіру.

Блакитна глина

Допоможе як протизапальні засіб, рекомендується для застосування людям з проблемною шкірою, почервонінням і висипаннями різного роду. Добре бореться з вуграми, покращуючи колір шкіри, а також підходить для тих дівчат, які хочуть відбілити обличчя і позбутися від пігментних плям. В деяких випадках прибирає і веснянки з обличчя. Дівчата, які випробували на собі засоби по догляду за обличчям також говорять, що після застосування засобів з блакитною глиною, шкіра стає гладкою і шовковистою, зникають дрібні ранки.

Зелена глина

Так само, як біла і блакитна глина, добре стягує пори і витягує чорні крапки. Зменшує жирний блиск на обличчі. Але крім усього цього, покращує кровообіг і PH, підходить для дівчат постарше, так як за своїм впливом сприяє збереженню молодості.

Червона глина

Підходить для людей старшого віку, а також для дівчат, чия шкіра суха і схильна до алергічних реакцій. Добре живить шкіру обличчя, насичуючи її кров’ю і киснем. Прибирає почервоніння і свербіж, викликані алергією.

Рожева глина

Деколи можна зустріти і таку глину. Вона також є натуральним компонентом, оскільки виходить в результаті змішування білої та червоної глини. За своїм складом вона увібрала найкращі якості і підходить для будь-якого типу шкіри. Маски на основі такої глини розгладжують зморшки, омолоджуючи шкіру, роблять її більш м’якою, покращують контур обличчя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: