Омолоджуючі властивості шоколаду.

Вчені неодноразово робили різні властивості шоколаду предметом своїх досліджень. Однак, як виявилося, якості цього продукту вивчені далеко не повністю. Шоколад здатний не тільки надавати бадьорість і передавати людині корисні для його здоров’я речовини, він також прекрасно омолоджує шкіру і захищає її від УФ-випромінювання.
 
Британські вчені провели експеримент, в ході якого кілька добровольців протягом трьох місяців щодня вживали 20 гр. темного шоколаду. По завершенні експерименту, виявилось, що випробовувані здатні перебувати під впливом ультрафіолету без будь-яких опіків в два рази довше, ніж ті, хто весь цей час обходився без шоколаду.

Пояснення такому чудовому фактом дав дерматолог Оскар Хевія, який стверджує, що антиоксидантні сполуки, які захищають шкіру від УФ-опіків, є тільки в шоколаді. У людей, які споживають шоколад, спостерігалося загальне поліпшення зовнішнього вигляду шкірних покривів.
 
Незважаючи на те, що хороший шоколад вкрай корисний для здоров’я, ласунам необхідно знати, що, по-перше, шоколад обов’язково має бути високої якості, з вмістом какао в 70%, а по-друге, вживати його потрібно в кількості не більше однієї плитки в день.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: