Опис породи боксер.

Протягом останніх двох століть боксер утримує пальму першості серед сторожових собак, які ідеальні для квартирного утримання. Ці сильні м’язисті атлети мають врівноваженим характером та допитливим розумом. А якщо ще додати, що боксери відмінно дресируються, віддані господареві і обожнюють дітей, то все це робить представників цієї породи улюбленцями мільйонів собачників.

Боксери славляться своїм розумом і кмітливістю, вони прекрасно дресируються, що дозволяє використовувати їх як службових і поліцейських собак, а також рятувальників.

Для нормального розвитку боксер потребує фізичних навантаженнях.  

Відмітна риса цієї породи – божевільна відданість господареві.   Боксери дуже активні, тому з ним найкраще займатися яким-небудь спортом.  

Боксери по природі не агресивні (якщо немає приводу, зрозуміло), але з них можна виховати відмінного сторожа і навіть охоронця.

Боксери непридатні для собачих боїв, якщо десь і бере участь в боях пес цієї породи, значить, у нього геть зламана психіка.  

Боксери дуже цікаві і люблять сунути свій ніс у всі справи господаря.  

Боксер любить дисципліну, тому, якщо йому з дитинства не прищепити правила поведінки, він може бути свавільним і впертим.  

Боксери просто обожнюють дітей – вони готові возитися з ними з ранку до ночі, придумуючи спільні ігри і розваги.  

Собаки цієї породи спокійно уживаються з будь-якими тваринами – головне, пояснити вихованцеві, що це теж член родини.  

Боксер дуже страждає, коли залишається надовго один.  

Боксерів не можна карати фізично – це не дасть жодних результатів.  

Боксер по своїй природі доброзичливий до людей: він буде любити кожного, хто увійде до вас у будинок з хорошими намірами.  

Боксер ідеальна собака-компаньйон, а це значить, завівши боксера, ви вже не зможете побути наодинці – за вами завжди буде слідувати вихованець. Боксери люблять, щоб з ними розмовляли – не просто віддавали команди і шарпали за вухом, а розмовляли про справи, роботі, про погоду і т. п. Йому дуже подобається, коли господар звертається до нього.  

У боксера дуже виразна міміка – з першого погляду на свого вихованця ви зрозумієте, весело вашому песику або він сумує.  

Боксери пізно дозрівають – до трьох років це ще щеня.  

У боксера відмінне почуття гумору – це він демонструє улюбленому господареві якомога частіше.  

При вихованні підлітка-боксера необхідно докласти тверду руку, щоб привчити вихованця до послуху.  

Боксер – це ідеальна собака і для самотньої людини, і для великої сім’ї.  

Боксеру необхідний активний спосіб життя: тривалі прогулянки, рухливі ігри, спілкування з собаками і людьми.

Догляд за боксером

Шерсть у представників цієї породи коротка, тому, щоб ваш вихованець мав привабливий зовнішній вигляд, досить чистити час від часу його шубку м’якою щіткою, а потім відполірувати шерсть шматочком оксамитової тканини. Небажано часто купати цих собак. Боксер не переносить холод і високу вологість, тому утримувати цю породу собак у вольєрі протипоказано.

Саме з цієї ж причини для прогулянок в зимову пору року необхідно придбати спеціальний комбінезон. Не гуляйте з собакою влітку по сонцю – від перегріву боксеру може стати погано.

Боксери схильні до ожиріння, тому вам необхідно буде ретельно стежити за тим, що і в якій кількості їсть ваш вихованець. Боксер повинен багато рухатися – це мають бути повноцінні тренування, регулярні пробіжки і рухливі ігри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: