Особливості кавказької кухні.

Ви не замислювалися над тим, чому в будь-якому місті, навіть самому невеликому, є ресторан кавказької кухні? Ну, або хоча б меню закладів ресторанного типу обов’язково включає в себе перелік грузинських, азербайджанських або вірменських страв? Звичайно, відповідь очевидна – шедеври кавказької кулінарії завжди користуються особливою популярністю у відвідувачів. І не тільки у відвідувачів – багато людей, які з якихось причин не можуть насолодитися чудовою кухнею в самому ресторані, замовляють страви в офіс або додому.
 
У великій честі у любителів кавказької кухні різноманітні закуски, якими радують нас кулінари, що спеціалізуються на приготуванні страв народів Кавказу. Примітно, що в них використовуються не тільки всім відомі овочі, фрукти і прянощі, а й більше трьохсот найменувань дикорослих трав, які здавна становили невід’ємну частину багатьох страв. Додайте до цього напої, виготовлені на виключно природних компонентах, знамените гостинність цих народів, їх дружелюбність і весела вдача – і секрет кавказького довголіття готовий.
 
Виявляється, для того, щоб знайти вічну молодість, не варто сподіватися тільки на вчених, досить зайти в ресторан, де царює азербайджанська, вірменська, осетинська або грузинська кухня – і відмінне здоров’я і краса вам будуть забезпечені. Особливе місце на кавказькому столі займають приправи і соуси, рецепти яких унікальні і неповторні, оскільки передаються з покоління в покоління під найсуворішим секретом.
 

І однією з найбільш затребуваних і популярних є, звичайно, аджика, що прийшла до нас з абхазької кухні.
 
Не мислимо кавказьке застілля і без різноманітних домашніх сирів, які, на відміну від європейської кухні, подаються не тільки у вигляді самостійної закуски, але і входять в інгредієнти супів і гарячих страв.
 
Говорити про всі принади кулінарії народів Кавказу можна до нескінченності. Однак, щоб отримати задоволення від трапези, не обов’язково розбиратися в особливостях кавказької кухні. Краще просто віддати їй належне. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: