До складу Фіджі, що є острівною державою, входять близько трьох сотень островів, з яких тільки сотня заселена людьми. При цьому половина території держави – це один острів, Віті-Леву, на якому розташовується Сува – столиця Фіджі. Другий за величиною острів – Вануа-Леву. Інші представляють собою невеликі піщані насипи, що підносяться на коралових рифах.

Острови Фіджі – це без перебільшення рай для тих, хто любить природу, безкрає море, білосніжний пісок і самота. Відпочинок на Фіджі запам’ятається вам на все життя, а у снах ви ще довго будете бачити найчистіші довгі пляжі, лагуни з блакитною водою, коралові сади і пагорби, вкриті поросллю диких лісів.

Незважаючи на індустріалізацію, яка торкнулася і цього райського куточка, тут немає всього того, що вона зазвичай приносить із собою. Навіть природа надала милість, позбавивши острова від малярійних комарів, павуків і отруйних плазунів.

Райський клімат

Погода на островах Фіджі обумовлена ​​впливом вологого, теплого, тропічного клімату. Літо тут починається в листопаді і закінчується в останніх числах травня, але середня температура коливається в межах 24-28 градусів тепла протягом всього року. Зима від літа відрізняється тільки відсутністю великої кількості опадів. Влітку дощі йдуть із завидною періодичністю, навіть урагани в листопаді-квітні не рідкість. А ось вода в міжострівне море Фіджі і Тихому океані завжди тримається на позначці 25-27 градусів.

Унікальний клімат сприяє величезному різноманітності рослинного і тваринного світу. На островах дивом збереглися унікальні види флори і фауни. Приміром, на території культурного центру Orchid Island, який знаходиться недалеко від фіджійської столиці, мешкають рідкісні види ігуан, а в екопарку Кула ви зможете побачити птахів, що мешкають в тропіках в горах.

Пляжний відпочинок

Пляжі на всіх островах піщані, а захід у море або океан переважно пологий. У кожного готелю є своя ділянка пляжу, але будь-який відпочиваючий може тут засмагати. На острові Денарау, відділеного від Віті-Леву протокою з автомобільним мостом, працюють всього лише два готелі, але вони вважаються найкращими в світі.

Є тут кілька бунгало і для тих, хто віддає перевагу «дикому» відпочинку. На острові Ватулеле з нескінченними білосніжними пляжами і пальмовими заростями є дванадцять вілл. Вони знаходяться на достатньій для комфортного відпочинку відстані, і кожна має свій пляж.

Якщо ви – володар весільної путівки на Фіджі, рекомендуємо зупинитися на острові Вакая. Максимальна кількість гостей – всього 12 чоловік. Цей медовий місяць ви запам’ятаєте на все життя! А найрозкішніші і дорогі апартаменти вам запропонують власники 30 вілл, розташованих на острові Вомго.

Врахуйте, кожен день на островах починається з відливу. Вода відступає від берега на двадцять метрів. Увечері вона знову прибуває.

Острівні розваги

Як вже згадувалося, островів багато, тому можна замовити екскурсію, щоб побачити велику їх частину. Якщо ви плануєте відвідати Овалау, щоб побачити місто Льовука, яке в минулому було найбільшим центром китобійної справи, приготуйте 25-40 доларів. Відвідування історичних місць (Сігатока, парку Корояніту, поселення коротити і «Саду сплячого велетня») обійдеться в 60-70 доларів.

Не менш яскраві враження подарує візит на плантацію цукрового очерету, барвисті етнічні ринки, в дельфінарій. Жителі Фіджі ревно шанують традиції, тому ви зможете спостерігати не одну ритуальну хода та барвисте шоу з національними танцями та піснями. Відпустка, проведена в цьому райському куточку планети, назавжди залишиться в пам’яті. Ви ще не раз захочете побувати на Фіджі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.