Оздоровлююче в’язання

Сучасники дотримуються думки, що заняття в’язанням нічого крім неприємностей, нервового напруження, втрати зору, постави і марної трати часу не приносить.

Довгий час вчені і психологи не надавали значення такому прекрасному хобі великої кількості жінок по всьому світу. І тільки зовсім недавно вони прийшли до висновку про те, що в’язання є одним з видів йоги і медитації, а також способів зберегти своє здоров’я і продовжити своє життя. Дрібна моторика рук, постійне повторення в розумі цифр і назв, просторове мислення і розвиток фантазії приводять до хороших позитивних результатів в роботі мозку людини і всього організму в цілому.

 

Лікарі вважають, що при в’язанні відбувається наступне:

  1. Тренується розум, оскільки працюють обидві півкулі мозку. Включаючи уяву, просторове мислення і уявлення, відчуваючи позитивні емоції, використовуються можливості півкуль, що відповідають за це.
  2. Зміцнюється нервова система шляхом вироблення посидючості і терпіння під час заняття улюбленою справою. Це веде до можливості вирішувати складні психологічні питання швидше і без зайвої нервовості.
  3. Виробляється стресостійкість, завдяки захопленості і задоволення від виконуваної роботи, які своїм позитивним зарядом пригнічують стрес в корі головного мозку.
  4. Відбувається розвиток мозкової діяльності при постійному розумовому напруженні в процесі уяви, концентрації уваги, придумування нових моделей і фасонів.
  5. Допомагає зберігати масу тіла в одній вазі. Захоплене заняття хобі виробляє достатню кількість гормонів радості і щастя, відсуваючи на другий план шоколад та інші солодощі.
  6. Покращує і стимулює роботу багатьох внутрішніх органів, так як в’язання передбачає роботу руками, а на долонях, як відомо, розташовано безліч точок, що відповідають за них. В процесі роботи, крім задоволення, відбувається вимушений масаж деяких точок, які в свою чергу передають його своїм підопічним внутрішнім органам.
  7. Економить сімейний бюджет. Завдяки вмінню виробляти речі, іграшки, предмети декору та інтер’єру, можна відмінно виглядати в ексклюзивних виробах, створити затишок і гарний зовнішній вигляд свого будинку, не витрачаючи великих коштів на їх покупку. Також є ймовірність перетворення улюбленого заняття в процвітаючий бізнес.

Щоб швидко відволіктися від повсякденної метушны і відновити свої сили, рекомендується якомога швидше брати в руки гачок або спиці, пряжу і починати сеанс релаксу. Безліч ідей, візерунків, схем, запропонованих власною фантазією, швидко і ефективно відсунуть на останній план переживання і негаразди минулого дня, наповнять душу спокоєм і світлою мрією.

Якісні матеріали для рукоділля можна придбати в інтернет-магазині «Чарівна країна».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: