Ознаки глистів у дитини.

При інфікуванні маленьких дітей різноманітними видами глистів самі початкові ознаки захворювання найчастіше бувають загальними. У дітей починає помітно погіршуватися апетит, з’являється блювота, нудота або рясна слинотеча, відраза до їжі, як правило, в ранковий час.

Велика кількість дітей скаржаться на виникнення болю в животі, часто в області пупка. У дитини стілець стає нестійким. Змінюється настрій: дитина стає неврівноваженою, примхливою, скаржиться на швидку стомлюваність і слабкість, що зумовлена пониженням рівня гемоглобіну в крові. Дитячий сон стає неспокійним, а ночами можна почути скрегіт зубами.

Також дітей, що мають в організмі глисти, турбує сильний свербіж в районі заднього проходу, який значно збільшується в нічні години і в години спокою, що змушує малюка прокидатися і плакати. Діти сильно починають розчісувати сверблячі місця, тим самим переносячи глистяні яйця під нігті, а потім на постільну білизну, що внаслідок призводить до вторинного самозараження дитини.

У запущених випадках глистові захворювання можуть формуватися порушення нервової системи, які проявляються головними болями і запамороченням. Можуть з’являтися нав’язливі руху (тики): миготіння очима, шмигання носом або сіпання плечима.

При зараженні аскаридами внаслідок особливостей руху паразитів в організмі може виникати нападоподібний кашель, а також з’являтися проблеми зі шкірою у вигляді сильних висипань. При підозрі на присутність гельмінтів у дитини необхідно в терміновому порядку звернутися до педіатра.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: